Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 LEON PASPAS

alper.06

Kayıtlı Üye
Merhaba şöför tarafı paspasım deforme olduğu için orjinal kauçuk paspas arıyorum takım yada tek hiç fark etmez elinde olan varsa talibim.

Bu şöför tarafları erken aşınıyor anlaşılan. Fazladan bulursan ve buraya yazarsan harika olur.

Bende ariyorum

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

valla aradım bulamadı birçok yere sordum yok.

Halı paspas kullandığım için aracımın orjinal kauçuk paspasları boşa çıktı lakin şöfr tarafının paspasını önce ki sahibinden aracı aldığımda farkkettiğim maket bıçağı tarzı bir kesici ile kesilmiş biraz derin bir çizik var yapıştırıcı ile önce ki sahibi tarafından kapatılmış ama sonuçta bir deformasyondur onun dışında başka bir deformasyonu bulunmayan paspaslardır isteyen olursa iletişime geçebilir ...

Halı paspas kullandığım için aracımın orjinal kauçuk paspasları boşa çıktı lakin şöfr tarafının paspasını önce ki sahibinden aracı aldığımda farkkettiğim maket bıçağı tarzı bir kesici ile kesilmiş biraz derin bir çizik var yapıştırıcı ile önce ki sahibi tarafından kapatılmış ama sonuçta bir deformasyondur onun dışında başka bir deformasyonu bulunmayan paspaslardır isteyen olursa iletişime geçebilir ...

Kardeşim merhaba

resim yollama şansın varmı acaba benim şöför tarafı çok kötü

Geri
Üst Alt