Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2011 leon orjinal beyaz ön tampon

Konu, 'Arıyorum' kısmında depths tarafından paylaşıldı.

1. depths

depths SCW Üyesi

17
    0
    1
    Bendeki 1 kere tamir görüp boyandı.2.sefer tamir boya olursa yalan olur diye düşündüm.Çizik filan olmamalı.

2. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    aklındaki fiyat nedir ?

3. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    geçmiş olsun tamponu kırmasan forumda göreceğimiz yok özgür çok tamiz sıfır çizikli tamponlar var arkadaşlarda

4. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    bende cupra tampon takmayı düşünüyorum anlaşırsak bendekini verebilirim. ama ikinci el fiyatları ne civarlarda hiçbir bilgim yok

5. depths

depths SCW Üyesi

17
    0
    1
    Arkadaslar 500 lira filan gibi fiyat veriyolar.Bunun serviste fiyatı nedir acaba?Bana tamponun ızgarası filan lazım değil.

6. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    yani 500 bana uyar sanada uyarsa ister ızgaralı ister ızgarasız al götür

7. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    sen hala burda tampon mu arıyosun ? boyacıya yürümedin mi daha.. ızgaralarla mangal yaparsın hesabı hani ;)

8. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    Bu forumda yazıyorsanız yardım istiyor yada ediyorsanız, söylediklerinize dikkat edin. Kimse kimseyle dalga geçemez ki, sizin ihtiyacınızı karşılamak için size yardımcı olmak isteyen birisiyse eğer bu. Fiyatı uygun bulmaz pazarlık yaparsınız, oda olmazsa gidersiniz kimseyle dalga geçer gibi konuşamazsınız. Ve herkes birbirine destek olduğu için 1 kişiye yaptığınız hareket bütün aileye yapılmış sayılır!

E_G_E, YEKTA ve mrtcntkn bunu beğendi.
  9. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    serviste 1000 lira civarında birde sonradan boyalı hoş olmaz

10. depths

depths SCW Üyesi

17
    0
    1
    Ben kimle dalga geçmişim?Bir şeyler yazmıssınız ama ben anlamadım .Gülme avatarı dalga gecmek mi oluyor?

Sayfayı Paylaş