Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 leon motor sesi

hmzkc

Kayıtlı Üye
Herkese selamlar. Aracım ın sesi bir aydır biraz farklı özellikle ilk çalıştığında vvvrrrrrrnnnnn diye bir ses geliyor birkaç saniyede kesiliyor. Rolantide de sesi son zamanda biraz farklı. Triger zinciri değişecek dedi saniyedeki usta. Başka bir arkadaşın başına geldi mi kronikmiş sanırım. Geçen sene aldığım arkadaş değiştirdim demişti bu kadar kısa sürede 2.kez triger istemesi tuhaf değil mi? Henüz 90.000 de

Herkese selamlar. Aracım ın sesi bir aydır biraz farklı özellikle ilk çalıştığında vvvrrrrrrnnnnn diye bir ses geliyor birkaç saniyede kesiliyor. Rolantide de sesi son zamanda biraz farklı. Triger zinciri değişecek dedi saniyedeki usta. Başka bir arkadaşın başına geldi mi kronikmiş sanırım. Geçen sene aldığım arkadaş değiştirdim demişti bu kadar kısa sürede 2.kez triger istemesi tuhaf değil mi? Henüz 90.000 de
Aracın zincirle beraber zamanlayıcı değişmesi gerekli sadece zincirle ses kesilmez...

Bu işi bursada en iyi halledebileceğimiz yer neresi acaba? Bir forumda zincirin küçültülmesi ile sorunun giderildiğini okumuştum. Doğru mudur?

Geri
Üst Alt