Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 Leon İkinci El Satış Fiyatı Ne Olmalı?

merhaba arkadaşım.kendını üyelerimiz kısmından tanıtırsan daha ii yardımcı oluruz.arkadaşımızın konu üzerinden tanıtım yapmak ve ilan vermek ayıp olur kanısındayım ayrıca forum kurallarına aykırıdır.sıkıntılarınız için konular içersinde arama motorundan bişi bulamazsanız konu açalım konuyu biizmle paylaşabilirsiniz tşkler
üyerimiz kısmından kendımı tanıttım.kurallara aykırı oldugunu bılmıyordum ama ben sadece bilgi almak istemiştim.nasılsa leon alıcam yıne ama o araba ama baska araba.amacım daha dogru bilgiyi nerden ogrenirim.ayrıca bakıyorum halen ama konuyla ılgılı baslık bulamdım eger ben goremedıysem sız yonlendırısenız sevınırım.

üyerimiz kısmından kendımı tanıttım.kurallara aykırı oldugunu bılmıyordum ama ben sadece bilgi almak istemiştim.nasılsa leon alıcam yıne ama o araba ama baska araba.amacım daha dogru bilgiyi nerden ogrenirim.ayrıca bakıyorum halen ama konuyla ılgılı baslık bulamdım eger ben goremedıysem sız yonlendırısenız sevınırım.
başkasının açmış olduğu konu içersinde kendinizle ilgili soru sormak bence hoş olmaz.arkadaşımızın konusunu katletmiş oluruz ...biz bir aileyiz.olabilir boyle şeyler takma kafana...konu açarak öğrenebilirsiniz....

şimdi anladım.k bakmayın yenı oldgum ıcın kuralları tam bılmıyorum.yardımcı oldgunuz ıcın teşkkurler.

Geri
Üst Alt