Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 Leon İkinci El Satış Fiyatı Ne Olmalı?

ims

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

İlan olmadığı için konuyu ilan bölümü yerine buraya açıyorum. Daha büyük bir araç almak için aracımı satmayı planlıyorum, malum sitede farklı fiyatlar var. Satılmayacak bir fiyat yazmak istemiyorum, piyasayı bilenlerden fiyatın ne olması gerektiği konusunda fikirlerini rica ediyorum.

Aracımla ilgili bilgiler şu şekilde; 2011 1.6 TDI DSG, 100.000 km'de, yetkili servis bakımlı, Nisan sonuna kadar uzatılmış garantisi devam ediyor. 80.000'de mekatronik garantiden değişti, akü yakın zamanda değişti, sigara içilmemiş, içinde yıpranan yeri yok. Ekstra olarak alınırken serviste takılmış park sensörü ve kol dayaması var. Sağ kapılarda lokal boya var, değişen yok.

Valla hocam malum sitededen bakarak ortalama bi fiyt cıkarabilirsin şuan arac piyasası uçmuş durumda

fiyatı siz soyleyeceksınız ortalama üç aşa beş yukarı yalnız ölücülere vs gibi şeylere dikkat edin (bakınız imzama ) :) sahibinden com illa sana yol gösterir inceleyin derim...satmak içinde acele etmeyin cunku acele iş şeytanı devreye sokar hayırlısı olsun rabbim daha iyi arabaya binmek nasip etsin

Fiyat yelpazesi o kadar fazla ki ister istemez arada kaliyor insan. Tabi haliyle aylarca satilmayan keriz bekleyen araclarla dolu. Burada fiyat yazmak istemedim ama siz siz olun bu tip insanlardan olmayin. Araclarin yaklasik degeri sizin icin bellidir diye düşünüyorum. Hakkinizda hayirlisi olsun

Arkadaşlar geçtiğimiz hafta altunizade pazar gittim
İnanın oradaki fiyatları görünce bende fiyatı artırdım
Galerici arkadaşlarım var hepsi der ki bu fiyatlar dip fiyat nisan mayıs gibi daha da artacağını söylüyorlar
Adamlar 2011 corsa 1.4 e 36 bin istiyor
Corsanın bu fiyatı karşısında leon 1.4 tsı Fr bence 48-50 arası çok rahat eder

İç Rakıyı Rahatla , Bin SeaT a Çağ Atla

Bu rakamlara ikinci el almaktansa sıfır arac daha cazip geliyor bende 1.4 ibiza var 2013 model galerici 35 bin verdi sıfırı 38 bin civarı bu adam 35bin verdi kaça satacak allah bilir şaşırdım

fiyatı siz soyleyeceksınız ortalama üç aşa beş yukarı yalnız ölücülere vs gibi şeylere dikkat edin (bakınız imzama ) :) sahibinden com illa sana yol gösterir inceleyin derim...satmak içinde acele etmeyin cunku acele iş şeytanı devreye sokar hayırlısı olsun rabbim daha iyi arabaya binmek nasip etsin

Kafamda aşağı yukarı bir fiyat var ama doğal olarak ucuza gitmesini ya da olmayacak bir fiyat nedeniyle satılmama durumuna gelmesini istemiyorum. Hepimize daha iyilerine binmek nasip olsun...

Fiyat yelpazesi o kadar fazla ki ister istemez arada kaliyor insan. Tabi haliyle aylarca satilmayan keriz bekleyen araclarla dolu. Burada fiyat yazmak istemedim ama siz siz olun bu tip insanlardan olmayin. Araclarin yaklasik degeri sizin icin bellidir diye düşünüyorum. Hakkinizda hayirlisi olsun

Aynen öyle, ederi neyse ona satmak isterim, fazla fazla yazıp da bir alan çıkar diye aylarca beklemenin bir anlamı yok. Teşekkürler..

Arkadaşlar geçtiğimiz hafta altunizade pazar gittim
İnanın oradaki fiyatları görünce bende fiyatı artırdım
Galerici arkadaşlarım var hepsi der ki bu fiyatlar dip fiyat nisan mayıs gibi daha da artacağını söylüyorlar
Adamlar 2011 corsa 1.4 e 36 bin istiyor
Corsanın bu fiyatı karşısında leon 1.4 tsı Fr bence 48-50 arası çok rahat eder

İç Rakıyı Rahatla , Bin SeaT a Çağ Atla

Arkadaşım 2-3 ay önce 2012 model 67000'deki 17 jantlı sunroof'lu 1.6 TDI DSG aracını 52 civarında bir rakama satmıştı. Bakalım artık, fırsatını bulup arabayı yıkatabilirsem fotoğraflarını çekip ilan vereceğim..

Bu rakamlara ikinci el almaktansa sıfır arac daha cazip geliyor bende 1.4 ibiza var 2013 model galerici 35 bin verdi sıfırı 38 bin civarı bu adam 35bin verdi kaça satacak allah bilir şaşırdım

Piyasa çok garip gerçekten, 2014 model 25.000 km yapmış arabaya sıfırından 7-8 bin ₺ fazla fiyat isteyen var.

herkese merhabalar.aranıza yeni katıldım.yarın bir araba alıcam.fiyatı hakkında endişem var.acaba fazla mı verdım diorum.araba 1.4 tsi 125 hp beyaz leon km. dusuk hatası boyası servıs bakımlı ıcı dısı tertemız.fiyatı ortalama kaç olmalı sizce..saygılar

herkese merhabalar.aranıza yeni katıldım.yarın bir araba alıcam.fiyatı hakkında endişem var.acaba fazla mı verdım diorum.araba 1.4 tsi 125 hp beyaz leon km. dusuk hatası boyası servıs bakımlı ıcı dısı tertemız.fiyatı ortalama kaç olmalı sizce..saygılar

merhaba arkadaşım.kendını üyelerimiz kısmından tanıtırsan daha ii yardımcı oluruz.arkadaşımızın konu üzerinden tanıtım yapmak ve ilan vermek ayıp olur kanısındayım ayrıca forum kurallarına aykırıdır.sıkıntılarınız için konular içersinde arama motorundan bişi bulamazsanız konu açalım konuyu biizmle paylaşabilirsiniz tşkler

Geri
Üst Alt