Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 leon için xenon yardım

banada işini iyiyapan usta lazım biraz titizim bu konuda bu dursun ustanın yanına uğrıyım bi gün telefon u özelden atıcaklar hangi marka kitler var acaba

dursun usta değil o bir elektronik mühendisi babasının oto elektrik dükkanı var hobi amaçlı yapıyor sorunsuz kullanırsın daha öte açıklama yapmaya gerek yok işlk yaptıran bendim şu anda mercekli bi xenona çevirdim

sorun olmasın diye düşünür uykuya yatar kalkar burada bir kablo geçiyormuş rüyasında görür yapar

valla helal olsun ya tel nosu varmı sizde acaba

bende kullanıyorum 2-3 ay olmuştur arıza ışığı yakıyo ama hiç bi sıkıntı yok arıza ışığına çözüm bulunursa bende yaptırabilirim.

gülmeyin bu gerçek ben size olayı anlatayım

bir cumartesi gecesi saat gece 2 uyku bastı soğuk bir yandan artık kapattık dükkanı eve gittik
sonrasında uyuduk sabah kalktık tekrara dükkana gittik gece aradığım bir kablo var kapının içinde ama nerden geçtiğini bulamıyor bir türlü kafayı yedi 100 tane kablo geçiyor kapının arasından sonra yani gündüz gittiğimde hacı ben sabah kalktım rüyamda gördüm şurda bir yerde bir kablo olacak dedi kapının döşemeyi söktük sadece kumaş olan kısmı altından kablo geçiyor valla gördüm işte dedi bu gerçektir uydurma falan değil

gülmeyin bu gerçek ben size olayı anlatayım

bir cumartesi gecesi saat gece 2 uyku bastı soğuk bir yandan artık kapattık dükkanı eve gittik
sonrasında uyuduk sabah kalktık tekrara dükkana gittik gece aradığım bir kablo var kapının içinde ama nerden geçtiğini bulamıyor bir türlü kafayı yedi 100 tane kablo geçiyor kapının arasından sonra yani gündüz gittiğimde hacı ben sabah kalktım rüyamda gördüm şurda bir yerde bir kablo olacak dedi kapının döşemeyi söktük sadece kumaş olan kısmı altından kablo geçiyor valla gördüm işte dedi bu gerçektir uydurma falan değil

bılıyorum abı muhabbetı anlatmıstın bulusmada. dursun abının ruyasında gormesıne guldum ben demekkı cok takıyor kafaya :) hırslı olmak ıyıdır ama

Geri
Üst Alt