Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 leon için xenon yardım

Fiber Cupra tampon benim xenon projemden daha ucuz ama arka sis açanların korkulu rüyası olcam kararlıyım=)

Maltepe gulsuyunda dursun abi var elektrikcimiz gerekeni en iyi sekilde yapar
Numarasini isterseniz ozel mesajla bildiririm

Maltepe gulsuyunda dursun abi var elektrikcimiz gerekeni en iyi sekilde yapar
Numarasini isterseniz ozel mesajla bildiririm

özgür kardeşim bu usta işinde gerçekten iyise numarasını atabilirsin saolasın

bi konuşmakta fayda var

bence xenon yerine başka şeylere yönelebilirsin..mesela spoiler..inan xenondan 589543098 kat daha tatmin edecektir seni..fiberlerin fiyatı uygun.istersen yerde tavsiye edebilirim

spoiler body kit felan ben modifyeli sevmiorum sade hali daha güzel gelior nedense teşekkür edeim ilginiz için

kardeşim gülsuyuda dursun kardeşimiz var sorunsuz olarak işinizi en iyi şekilde çözer bi,r gram sorun yaşamazsın ayrıca kefilim sonuna kadar

özgür kardeşim bu usta işinde gerçekten iyise numarasını atabilirsin saolasın

bi konuşmakta fayda var

SCW tayfası olarak tüm elektrik işlerimizi Dursun usta da hallediyoruz..Lakabı gibi 'deha'dır bu konularda

kardeşim gülsuyuda dursun kardeşimiz var sorunsuz olarak işinizi en iyi şekilde çözer bi,r gram sorun yaşamazsın ayrıca kefilim sonuna kadar

banada işini iyiyapan usta lazım biraz titizim bu konuda bu dursun ustanın yanına uğrıyım bi gün telefon u özelden atıcaklar hangi marka kitler var acaba

ya acıkcası ben de yaptırmaya kalkıstım ama bı arkadasımda da 2010 tsı leon var be 5 ay sonunda sureklı agrıza ısıgı yakmaya basladı araba oda soktu ve suanda phılıps christal vision diye birşey kullanıyor ve gercekten cok memnun bende bındım gordum aydınlatması mukemmel bı bakın derım :)

Geri
Üst Alt