Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 leon için kolçak fiyatı

mbarman

Kayıtlı Üye
arkadaşlar mrb.
2011 leon aracıma kolçak taktırmak istiyorum. az önce çorlu çalışkandan fiyat aldım. 540tl. ebay de kargo dahil 335tl ye buldum ama 150€ yu aştığı için gümrükte takılma riski var. yakın zamanda taktıran yada yetkili servislerden verilecek mantıklı fiyatları bekliyorum. veya oem bir ürün kullanan varmı ne önerirsiniz. teşekkürler

İstanbul bayilerine sordurmanız da fayda var diye düşünüyorum, kolçak kampanyası sona erdi ancak 540 gibi rakamlara ulaşmadı diye biliyorum. Erya, Avek, Kayadibi, bunlara bir sordurun derim.

erya yardımcı oluyordu bu konuda telefonla görüşüp scw üyesi oldugunuzu söyleyin kargo ile gönderirler heryere

az önce erya ile görüştüm. onlarda 545tl liste fiyatı verdi. ancak 2 haftaya kadar oem bir firmayla anlaştıklarını ve çok makul fiyatlara kollçak getireceklerini söylediler

az önce erya ile görüştüm. onlarda 545tl liste fiyatı verdi. ancak 2 haftaya kadar oem bir firmayla anlaştıklarını ve çok makul fiyatlara kollçak getireceklerini söylediler

Mehmet abi gelişmelerden haberdar ederseniz çok sevinirim

kolçak iyatları şuan servislerde aşşağı yukarı aynı 500 ile 550 arası ama kampanyalı kolçaklar bana dandik geldi ama bilmiorum

Kolçakların extra ücretle satılmasına gerçekten çok sinir oluyorum. üstelik saçma sapan fiyatlara...

kolçağın eksikliğini çok yaşıyorum açıkçası 550 tl vermektense sıkıntıyı yaşamaya devam etmeyi tercih ediyorum :)

Geri
Üst Alt