Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 Leon Gösterge Paneli Rengi

yenileoncu

Kayıtlı Üye
Selamun Aleyküm, aranıza yeni katıldım. Forumda arama yaptım fakat bulamadığım için bu başlığı açıyorum.
İlk Aracım, 2011 Seat Leon 1.6 TDİ CR STYLE , şöyle bir sorum olacaktı. Acaba gösterge panelindeki ibrelerin de olduğu renk herhangi bir ayar ile renk değiştiriliyor mu ?
Bazı modellerde beyaz bazılarında kırmızı olarak gördüm. Bunun bir yolu var mı dır ?

Selamun Aleyküm, aranıza yeni katıldım. Forumda arama yaptım fakat bulamadığım için bu başlığı açıyorum.
İlk Aracım, 2011 Seat Leon 1.6 TDİ CR STYLE , şöyle bir sorum olacaktı. Acaba gösterge panelindeki ibrelerin de olduğu renk herhangi bir ayar ile renk değiştiriliyor mu ?
Bazı modellerde beyaz bazılarında kırmızı olarak gördüm. Bunun bir yolu var mı dır ?

Aracınız hayırlı olsun. Aynı model içinde renk değişimi olmaz, gördüğünüz farklılıklar büyük ihtimalle makyajlı/makyajsız kasa arasındadır. Eski leonlarda bilmiyorum ama bazı markalarda donanım paketine göre de renk değişebiliyor.

Orijinalde 2009 öncesi sanırım kırmızı 2009-2012 arası beyaz 2012 sonrası da led destekli aydınlatma oluyor bakmak gerekli birkaç kişide görmüştüm renkleri ibrenin devrine göre değiştiriyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt