Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 leon bi-xenon

37fbli

Kayıtlı Üye
aracıma cupra lardaki orj xenon far almak istiyorum en uygun şekilde nasıl alırım ebay vs çıkmacı larda varmıdır

sonradan mercek takıo ben orj istiorum :D sen memnunmusun aydınlatmasından bnm sarılar hiç göstermiyor yağmurda dursun abi kaç tl ye yapıor bu işlemi :D

Erhan orjinal için benden haber bekle 1-2 haftaya sana pm atarım.. ;)

Bana sorma benim orjinal kanka :) bu sorularinizi veriyim dursun abinin numarasini onla konusun :)

0533 965 5857

Bana sorma benim orjinal kanka :) bu sorularinizi veriyim dursun abinin numarasini onla konusun :)

0533 965 5857

ahahaha özgür sen mercek montaj ettirdim demiştin sanki neyse bi xenon güzel oluyormu sonradan montaj da dursun abinin tel bende var yarın bi arıyım konuşıyım yapıcak bişi yok böle gezemem :D

Osram NightBreaker Plus ampül kullanabilirsin kısa bir süreliğine.. Ama bi-xenon'u orjinal yaptırabilirim.. 1-2 haftaya haber alıcam...

Murat abinin sciroccoya sonradan yapildi bugun test ettim cok iyi olmustu farlar acilip yapildi

Benimkiler direkt servisten alindi ampuller takildi o kadar orjinal sonradan yapilma degil mercekler :)

Hayirdir muratim ne haberi bekliyorsun :)

Geri
Üst Alt