Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 leon bi-xenon

ben bulgaristandan getreyn dedm 1800 tl dediler ama burdaki fiyatı bilmiyorum :S nekadar oynuyo arada

burada farın tekine servislerde 1300tl civarı isteniyor, ek mekanizmaların fiyatını bilen yok. 1800tl çift far ise uygunmuş, bixenon özelliği de varsa uygun bir xenon kit ile harikalar yaratılabilir.

bu fiyat çift far abi orj işte bi zenon özelliğide vardır herhalde görmedm orasını ama ek mekanizmalar derken ne oluyo abi biraz açarmısın
burada farın tekine servislerde 1300tl civarı isteniyor, ek mekanizmaların fiyatını bilen yok. 1800tl çift far ise uygunmuş, bixenon özelliği de varsa uygun bir xenon kit ile harikalar yaratılabilir.

Orijinalleri montaj ile 3000TL civarı çifti.

Sonradan yaptıracaksanız;

* Çıkma far 200-250TL,

* Twin D1S Xenon 305TL+KDV ya da Mtec Canbus H7 (D1S ya da D2S bulamadım) 412+KDV,

* Mercek ve montajı 250-300TL,

* Son olarak tampon sök-tak.

Fark yükseklik ayarı çalışıyor. Genel olarak dijital balastlı xenonlar arıza lambası yakmıyor ama üstte ki 2 modeli kullananlar var sitede.

Orijinalleri montaj ile 3000TL civarı çifti.

Sonradan yaptıracaksanız;

* Çıkma far 200-250TL,

* Twin D1S Xenon 305TL+KDV ya da Mtec Canbus H7 (D1S ya da D2S bulamadım) 412+KDV,

* Mercek ve montajı 250-300TL,

* Son olarak tampon sök-tak.

Fark yükseklik ayarı çalışıyor. Genel olarak dijital balastlı xenonlar arıza lambası yakmıyor ama üstte ki 2 modeli kullananlar var sitede.

Benim dediğim böyle değil fakat.. Orjinal bi-xenon farlar, Orjinal xenonlar + Farlar aracın beynine kodlanıyor ve ek bir parçayla otomatik far yükseklik ayarı da takılabiliyor. Sadece far yıkama olmayacak anlayacağınız birebir orjinal olacak hepsi.. Cupralardaki gibi ;)

Geri
Üst Alt