Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 Leon Bİ-XENON

Olmuş olmuş güle güle kullan :D Ama sağ farına bi ayar çektir direk aynaya vuruodu :D

süper olmuş güle güle kullan...kör etmiyorsa çok güzel piyasadakiler çok kötü gerçekten..ben taktıracaktım ama bir gece yolculuğumda karşımdan gelen bi-xenon lulara görünce vaz geçtim..

siz karşınızdan gelen xenonluları görmüşünüzdür. Bi-xenon'larda mercek ışık dalgasını toplar ve doğru yere iletir. Şeridin içine girmeyen hiçbirşeyin gözünü almaz.

süper olmuş güle güle kullan...kör etmiyorsa çok güzel piyasadakiler çok kötü gerçekten..ben taktıracaktım ama bir gece yolculuğumda karşımdan gelen bi-xenon lulara görünce vaz geçtim..

teşekkür ederim... piyasadakiler önünü göstermekten başka her işe yaıyor bunlar önünü gündüz yapıo göz ama gibide bi durum yok :)

Olmuş olmuş güle güle kullan :D Ama sağ farına bi ayar çektir direk aynaya vuruodu :D

eyw kardeşim.... bu başka far umut farlarım değişti bunlarda yok öle bidurum senn gördüğünde sağ biraz yukarıdaydı ayarı ondan öle görünüodu :D

Hayirli olsun cok guzel olmus ayiptir sormasi ne kadara maal oldu ?

Geri
Üst Alt