Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 Leon Bİ-XENON

kardeş süper olmuş güle güle kullan peki bu bireysel bazdaki projeler birgün bizim kullanımımızada sunulurmu acep

kardeş süper olmuş güle güle kullan peki bu bireysel bazdaki projeler birgün bizim kullanımımızada sunulurmu acep

Bu işlem bireysel bazlı değil ki. Dursun Ustayı arıyorsunuz konuşuyorsunuz randevu alıyorsunuz yaptırıyorsunuz :) Sitede birçok araçta var bi-xenonlar benim araçta dahil :)

çok güzel görünüyolar walla
yaw bunun masrafı kaça çıkıyo sorması ayıp

güle güle kullan Erhan.
Önünde gideni kör etmiyor dimi bunlar :)

saolun....

projemiz herkese çık sadece sizin yaptırmak istemeniz ve dursun ustayı aramanız yeterli olucaktır :)

kör etme falan yok bosunamı mercek takıyoryz sadece sellektor olayını yaptıgınızda ondekı bırazcık cıldırıodur okadar :D

süper olmuş güle güle kullan...kör etmiyorsa çok güzel piyasadakiler çok kötü gerçekten..ben taktıracaktım ama bir gece yolculuğumda karşımdan gelen bi-xenon lulara görünce vaz geçtim..

Geri
Üst Alt