Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 leon benzin kapağı beyaz

alper.06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2011 leon benzim kapağım çatladı nerden bulabilirim bilemiyoruz sormadığım yer kalmadı bana yardımcı olacak varmı acaba

servisten astarlı alabilir boyatmadan film cekebilirsiniz :) çok para değil..parca kodunu fiyatını birazdan program açılınca veereyim
[doublepost=1454516234,1454515890][/doublepost]
Arkadaşlar 2011 leon benzim kapağım çatladı nerden bulabilirim bilemiyoruz sormadığım yer kalmadı bana yardımcı olacak varmı acaba
çıkma zor şans işi...serviste astarlı 2011 seat leon için
parça kodu 1P0809905AGRU YAKIT DOLDURMA KAPAĞI ----195 lira
1 nolu parça
leon 2011 depo kapağı.png

ebayda gönderim yok...yedek parça yurda girişi yasak :)

Metin abi Türkiye'ye deniz yoluyla gönderim yapılıyor,
100 usd sınırını aşmayan ve 2 adeti geçmeyen ürünler gümrüğe takılmadan ülkemize ulaşıyor diye biliyorum..
araç parçası ise ruhsat bilgileri ile teslim alınabiliyor, adet sayısı 1 olduğundan ticari amaç ile alınmadığı ve
şahsın kendi aracına kullanacağı teyit ediliyor.

Ebay'da italya hariç dünyanın heryerine gönderilebileceği belirtilmiş abi.

Metin abi Türkiye'ye deniz yoluyla gönderim yapılıyor,
100 usd sınırını aşmayan ve 2 adeti geçmeyen ürünler gümrüğe takılmadan ülkemize ulaşıyor diye biliyorum..
araç parçası ise ruhsat bilgileri ile teslim alınabiliyor, adet sayısı 1 olduğundan ticari amaç ile alınmadığı ve
şahsın kendi aracına kullanacağı teyit ediliyor.

Ebay'da italya hariç dünyanın heryerine gönderilebileceği belirtilmiş abi.
senin linkteki açıklama aynı şu şekil :)
Shipping:
Will ship to Turkey. Read item description or contact seller for shipping options. | See details

:) abi anladığım kadarı ile gemi ile taşınacağı ancak satıcı ile iletişime geçip kargo detayının görüşülmesi istenmiş
gemi,ucak vs farketmez sonucta gümrüğe geliyor ve içi açılıyor :) memur bu sağ solu belli olmaz...ben bi logosuz panjur getirttimde ispanyadan kırk dereden su geldi :D satıcıyla temasa gecsen bile bilmez o apti tr de ne olup bitiyor yollar hemen :) trye açık olanlar favorimdir cunku ona göre posta paket hazırlanıyor...postayı bilmeyenler gümrükte takılıyor vergiye tabi tutma ihtimali yuksek...ben yıllarca yurtdışına gider gelirim gümrükler maalesef böyle pakete göre muamele + yedek parça yasak normalde

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
gemi,ucak vs farketmez sonucta gümrüğe geliyor ve içi açılıyor :) memur bu sağ solu belli olmaz...ben bi logosuz panjur getirttimde ispanyadan kırk dereden su geldi :D satıcıyla temasa gecsen bile bilmez o apti tr de ne olup bitiyor yollar hemen :) trye açık olanlar favorimdir cunku ona göre posta paket hazırlanıyor...postayı bilmeyenler gümrükte takılıyor vergiye tabi tutma ihtimali yuksek...ben yıllarca yurtdışına gider gelirim gümrükler maalesef böyle pakete göre muamele + yedek parça yasak normalde

abi tecrübelisin saygı duyarım:)

Geri
Üst Alt