Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 leon aynalarla ilgili bir soru

rio_027

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhabalar ben aranıza yeni katılan bir leon kullanıcısıyım ve sizden bir konu hakkında bilgi almak istiyorum. Leon da Aynalar biliyorsunuz arabayı çalıştırdığında açılıyor.araba çalışır durumdayken aynaların istediğim zaman kapatmak istediğimde ne yapmam gerekiyor park için bir yere girip cıkmam lazım o yüzden soruyorum yardımcı olursanız sevinirim...

vites arkası butondan kapatabilirsin. belli süratler üzerinde kapatma çalışmıyor gerek yok diye :)

yürürken kapatılmıyor, faruk abininde dediği gibi; durduğunuzda kontrol butonundan kapatıp açabilirsiniz

allah cümlemizden razı olsun ali abi..
bu arada kendinizi üyelerimiz bölümünden tanıtmadınız sanırım..bi tanıtsanızda hoş geldiniz mesajları atsak ya:)

kendinizi üyelerimiz bölümünden tanıtın lütfen

ali uçtu 3 haftadır yok baksanıza aynaları kapatmış gitmiş

valla ben giderken kapatıyorum acaba yazılım farkından mı farkeiyor

Geri
Üst Alt