Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 Leon 1.6 Tdi..

Lejyoner

Administrator
Arkadaşlar araç değişeceğimden dolayı Leonlarımızdan birini satabilirim tam netleşmesede,o yüzden sahibine koymadan önce buraya yazayım dedim aracım 45 bin de 2011 model Sedefli siyah manuel vites...

Ekstralar:Sunroof,Seat Sport deri döşeme,Bosch RCD 510 ekran,Ön arka orijinal Cupra tampon,daha 8 k da 225 40 yeni üretim Bridgestone RE 002 Adrenalin lastik ve üzerinde 18 inch,lastikle beraber alınan BBS ch jant,Dursun Ustada yaptırdığım bi-xenon mercek farlar (amerikan park ve kapı altı ledleri vs)..4 lük Eibach spor yay,kutu içi simota hava filtresi,Kol Dayama..

Aracı zaten bir cok arkadaşımız biliyor..Aracta herhangi bir sıkıntı vs yok,sadece park halinde iken arkadan vurulduğu için arka tampon değişti ve arka kapı altında vuruklar giderildi,plakadan sorgulatabilirsiniz..Onunda fotoğrafları mevcut..

Fiyat olarak tam belirleyemedim,onuda yarına yazarım biraz araştırdıktan sonra..

Teşekkür ederim..

hayırlı satışlar gökhan. o kadar sordum sana sat bana siye satmıcan dedin ben araç aldım şimdi satıyorum dıyosun yaa olmadı gökhan :) bu arada arkadaşlar düşünen varsa kaçırmasın gökhanla her türlü anlaşırsınız araç mükemmel ötesi güzel bir araçtır tavsiye ederim kesinlikle :eek:key:

hayırlı satışlar gökhan. o kadar sordum sana sat bana siye satmıcan dedin ben araç aldım şimdi satıyorum dıyosun yaa olmadı gökhan :) bu arada arkadaşlar düşünen varsa kaçırmasın gökhanla her türlü anlaşırsınız araç mükemmel ötesi güzel bir araçtır tavsiye ederim kesinlikle :eek:key:

Teşekkürler,ama sen beyazı istiyordun:)

Geri
Üst Alt