Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2011 LEON 1.6 TDİ Manuel

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında tolqaxde tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. tolqaxde

tolqaxde SCW Üyesi

5
    0
    1
    Herkeze öncelikle merhaba Ben başlıkta belirttiğim gibi leon 1.6 tdi manuel almak istiyorum ancak araç hakkında pek bi fikrim yok aracın yakıt tüketimi ve konforu nasıldır birde + olarak kronik sorunu varmı örneğim ses yapması gibi falan. yardım ederseniz sevinirim.

2. Nusret

Nusret SCW Üyesi

1.540
    335
    83
    Ben 1.4 TSI Benzinli Kullanıyorum.TDI'ları Bilmiyorum Ama Benim Kullandığımdan Memnunum Ses Felan Gelmiyor.Yol Sesini Duymamda Normal.Yakıt Tüketiminin Çok Olacağını Sanmıyorum.TDI Kullanan Arkadaşlar Daha Yardımcı Olacaktır.

3. mfb

mfb SCW Üyesi

1.332
    6
    38
    sitemiz hayli tdi kullanıcısı var şu ana kadar hiç kimseden herhangi bir şikayet yada kronik bir sorun duymadım açıkcası ses ise eski 1.9'lara göre çok daha az olduğunu söyleyebilirim

4. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    1.6 tdi kullanıyorum 2011 model aracın yakıt tüketimi son derece makul sakin kullanımlarda 5.5 larda geziyorsun,biraz gazlarsan 7-8 lerdesin,kronik sıkıntısı yok sadece bir cok seatda olduğu gibi yol sesi içeride olabiliyor,birde kemer yükseklik ayarından konikleşen bir es sorunu olabilir,onuda kemerin yükseklik ayarını aşağı yukarı oynatarak çözebilirsin.

İmkanın varsa fabrika çıkışlı 225 lastik icindeki 17 inc jantları eklet derim son derece keyifli olur..

5. tolqaxde

tolqaxde SCW Üyesi

5
    0
    1
    öncelikle hekeze yardımları için çok tesekkür ederim sizin gibi seat fanlarının yanında olmak güzel bir duygu Lejyoner adlı arkadasımızn verdiği yakıt tüketimi manul aracın mı yoksa dsg li aracın mı

6. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Manuel aracın tolga, ama bildiğim kadarı ile DSG ile manuel arasında hemen hemen fark yok gibi.

7. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Dsg de manuel şanzıman yapısına sahiptir, debriyajı otomatik manuel dense daha net olurdu. Zaten açılım da çift seçicili şanzıman.

8. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    tolga kardeşim özeldende sana msj attım sesi burda gördüm ses konusunda normal bi otobanda giderken aracın içine sıfır ses hiç bir şekilde motor sesi gelmiyor yakıtı zaten makul gökhan abinin de dediği gibi performans a göre değişir

9. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    direct shift gearbox..

10. PATRON

PATRON
    Administrator

10.661
    2.360
    113
    Kendinizi detaylı üyelerimiz bölümünde tanıttıktan sonra konunuz aktif olacaktır...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş