Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2011 leon 1.6 tdi dsg eksoz yardımı

Konu, 'Forum Yardımı' kısmında erim tarafından paylaşıldı.

1. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    Yeni 2011 leon 1.6 tdi dsg aracıma çift çıkışlı soldan eksoz taktırmak istiyorum.Sanayi sitemizde taktırsam aracın garantisiyle ilgili bir problem yaşarmıyım ?Seatın servisine sordum eksoz taktırmak için 410 tl rakam verdiler .Sadece görünüm için taktırıyorum çok fazla geldi bana tavsiyelerinizi almak istiyorum ..

2. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    Yeni 2011 leon 1.6 tdi dsg aracıma çift çıkışlı soldan eksoz taktırmak istiyorum.Sanayi sitemizde taktırsam aracın garantisiyle ilgili bir problem yaşarmıyım ?Seatın servisine sordum eksoz taktırmak için 410 tl rakam verdiler .Sadece görünüm için taktırıyorum çok fazla geldi bana tavsiyelerinizi almak istiyorum ..

3. karapale

karapale SCW Üyesi

1.185
    80
    48
    sadece eksoz ucu takacaksan garantiden sorun çıkarmazlar o konuda rahat ol...

4. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    bnm imzamdaki resmimde görünyor soldan çift çıkış çok güzel ses verioru bizim gidier egzos da yapıldı mustafa gider ama sen izmir desin orda nerde yaptırabilirsin bir fikrim yok

5. Nusret

Nusret SCW Üyesi

1.540
    335
    83
    Egzoz ucu garantiden yana birşey olmaz ama egzoz değiştireceksen bunu servisine sorman lazım garanti dışı olması lazım detayını bilmiyorum.

6. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    komple egzos değiştimmi garantiyi bozr ama ucunu değiştirirseniz garanti ye hiçbişi olmaz :D

7. erim

erim SCW Üyesi

469
    63
    28
    ucunu değiştircem birtek teşekkürler

Sayfayı Paylaş