Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 / Leon 1.4 TSI bir depoyla kaç km ?

Beylikdüzü adamı çıldırtır.. Trafik olsun olmasın o yolların halini görünce moralim bozuluyor. Neden asfalt tırtıklı neden heryer toz diye düşünmekten araba kullanamıyorum.
Benzin durumuna gelirsek şu anda bir depo fullenince 750 gider yazıyor ama gittiğim 650. 610km'de ışık yakıyor. Çünkü trafik korkunç.. O değil debriyaja zarar. Lastiklere yazık.Jantlar mahvoluyor.. Filtre ekstradan kirleniyor... Kısacası metrobüs değil bu aralar ÇİLEBÜS....

sürekli şehir içi bide devirli kullanıyosan normal bir durum.
sana tavsiyem seri kalkış ve ara hızlanmaları azaltman.
ben öyle yapıyorum ve 100 tl benzin aldığımda 390-420 km arasında gösteriyo
karma kullanım ortalamam 7,1 di en son :eek:key:

Beylikdüzü adamı çıldırtır.. Trafik olsun olmasın o yolların halini görünce moralim bozuluyor. Neden asfalt tırtıklı neden heryer toz diye düşünmekten araba kullanamıyorum.
Benzin durumuna gelirsek şu anda bir depo fullenince 750 gider yazıyor ama gittiğim 650. 610km'de ışık yakıyor. Çünkü trafik korkunç.. O değil debriyaja zarar. Lastiklere yazık.Jantlar mahvoluyor.. Filtre ekstradan kirleniyor... Kısacası metrobüs değil bu aralar ÇİLEBÜS....

aynen öyle 29 ekim'de bitiyordu güya 4 ay daha uzamış, bakıyorumda koca belediye kardeşim 10-15 kişi ya çalışıyo ya çalışmıyo bu gidişle 4 ay sonra bile bitmez, taşınasım var çekemiyorum artık bu çileyi =)

500 ile 750 arasında dağ var,bi sıkıntı var gibi sanki ama ney ile alakalı:confused:

abi alternatifte yok o sıkıntı.avcılar gidecekmisin mesela e-6 dan gitmek saçma tabiki.ambarlı yolu kitleniyor millet çözmüş artık.bir ara öyle bir toz kaldırıyorlardıkı e-5 te, dedim firüzköyden kaçayım dedim borusanın önünden,oooo ora daha beter bide sağolsun asfaltlama yapanlar mantarları 5 cm dışarda bırakmışlar bide yanyana 2-3 tane :p karteri,lastigimi,debriyajımı,yamyam gibi giden esenyurt arabalarını mı hangi birini kollayacağımı şaşırdım agzımın payını aldım bir daha e-5 ten ayrılmam:eek:

aynen öyle 29 ekim'de bitiyordu güya 4 ay daha uzamış, bakıyorumda koca belediye kardeşim 10-15 kişi ya çalışıyo ya çalışmıyo bu gidişle 4 ay sonra bile bitmez, taşınasım var çekemiyorum artık bu çileyi =)

gerçekten 4 ay daha uzadıysa tam fiyasko adamlar geceleri hiç çalışmıyor avcılar kısmında
:rolleyes::p:mad:

Hergün Beylikdüzü - Yenibosna gidip geliyorum şuanda araç 15.000'de çok fazla dur kalk yapmıyorum e6 'dan gidiyorum sağdan emniyet şeridinden pek fazla trafiğede girmiyorum aslında

bu uyanıklıkla daha az yakmanız lazım aslında ama ?? arabada bi arıza var heralde!!!

az sonra bigaya gidicem 100 liraya giderim ve gelirim diye düşünüyorum

Geri
Üst Alt