Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 leon 1.4 tsi aracimi teslim aldim 34 BB 7220

kanka hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın ıns ben aracı cok begendım.. hemen birşey kes buna kan akıt :)

tesekkurler kanka aynen yapicam bir sekil o ise seni aradim gecen niye acmadin con con ? yay bulmustum senin arkadasa :) we yolda gormustum onumde oynaya oynaya gidiyodun :)

tesekkurler kanka aynen yapicam bir sekil o ise seni aradim gecen niye acmadin con con ? yay bulmustum senin arkadasa :) we yolda gormustum onumde oynaya oynaya gidiyodun :)

kanka arkadaşın araçta 5 cm lik varmıs biz 3.5 luk sanıyorduk o yüzden gerek kalmadı sağol :) kesin açardım bea senin telefonu oyle bı terbıyesızlık yapmam sana ben .. :)

Gule gule kullan masallah Okudumda guzel ozellikler koymuslar yol bilgisayarina.bide ilk bim km falan fazla zorlama yok dedillerine bakma sen :)

Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler. Bende aracı aldığımda rodaj için ilk 1000 km sakin kullanmamın yeterli olacagını söylemişlerdi.

Allah kaza bela vermesin iyi günlerde kullanırsın inş.. :)
Esenyurt'un araç teslim etme tarzı çok hoş..

Geri
Üst Alt