Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 leon - 1.2 tsi

sermet34

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba;

Elimde 1.6 16v signo plus 100.000 de 2003 leonum var.. Artık miadını doldurdu diye düşünüyorum.

Onun yerine düşündüğüm araç ise 2011 1.2 TSI. Fakat aracı kullanan hiç tanıdığım olmadığı için sizde yardım bekliyorum..

Kullanan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim..

1 Suanda kullandıgım aracın yol tutuşu ve amortısorlerı cok keyflı..
1.2 TSI 'nın yol tutuşu nasıldır.

2 Kullandığın araç şuanda 20 TL'lık benzınle maksimum 50KM gitmektedir. Ağlıycam 4 yıldır verdiğim benzin parasına.
Fakat uzun yolda deliriyor araba 100 liralık benzinle 500 km ye yakın yol yapıyor (30 deviri geçmezsen)
1.2 TSI yokuşta ki çekiş gücü ve yakıt tüketimi nasıldır.. Yani ben temel gibi her gün 20 liralık benzin
alıyorum. Normal şartlarda 20 TL'lik benzin ile Kaç km gider bu araç...

3 1.6 16 V Signo 2003 - 5.viteste 30. devire geldiğinde hız 100 km de oluyor yanı 120 ile gitsem yakıtı su gibi çekmeye
başlıyor..
1.2 TSI'de 30 devire geldiğinde 5 yada 6 viteste arabanın hızı kaç km hıza ulaşıyor. ?

4- 1.2 motor diye rampalarda bayılma olur diyorlar. Rampadaki performansı nedir aracın ?

5- Ben eski arabamı yakıtında dolayı satıyorum o yüzden önemli 1.4 tsı 'yı de bu yuzden dusunmuyorum..
35 milyar para verip pişman olmak istemiyorum... Sizce isteklerimi karşılarmı bu araç...

Bence aracına binmeye devam et. Yoksa benim gibi istediğini 2011 de bulamazsın. Senin araç daha konforlu haberin olsun.

Geri
Üst Alt