Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 kapılardan gelen ses sorunu yardım!

galerici

Kayıtlı Üye
aracım 2 aylık bir araç sorunum hep kapılardan gelen gacır gucur sesler var ve bu gıcırtı benı cıldırtacak sinir bozucu bir türlü çözemedim ama şöyle bişey var camları 1 parmak actığım zaman gıcırtılar kesiliyor camları kapatınca yine başlıyor servise gitti tirimlerden geliyo sıcak soguktan yapıyor dedi ama ben pek inanmadım bana bir çözüm gösterin lütfen bu gıcırtılardan nasıl kurtultam ?

benim kapılardan gıcrtı değil ama 140 tan sonra rüzgarlı havada resmen ön 2 kapı üflüyor sesimi çıkartmadım daha

yha bnmde kalorifer havalandırmadan gelio sağdan uyuz oldum :D

zaten yaz geldi camlar bir parmak acık gezerim bende ozaman ses gelmiyor kesiliyor :D

yazimi yazimi :D kızıyorlar ama ben yazınca :D

o gıcırtılar fitillerden ve kapı dilinin oturduğu B ve C stünundaki millerden geliyor onların üzerine çift taraflı bant gibi sünger gibi bişiler çektiler serviste kapı içinden gelen zırıltılarda kapı içi halatından ve kapı kollarından geliyor onlarada izolasyon yapılıyor ama sadece geçici :)

yazimi yazimi :D kızıyorlar ama ben yazınca :D

o gıcırtılar fitillerden ve kapı dilinin oturduğu B ve C stünundaki millerden geliyor onların üzerine çift taraflı bant gibi sünger gibi bişiler çektiler serviste kapı içinden gelen zırıltılarda kapı içi halatından ve kapı kollarından geliyor onlarada izolasyon yapılıyor ama sadece geçici :)

bende böle biliorum zamanla tekrar o sesler geliomuş :D

Geri
Üst Alt