Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 Ibiza'mın Son Hali

mfb tamponu komple mi kestirdin.Bende egzoz düşünüyorum aracıma.Bir de bendeki park sensörüde senin araçla aynı yere takılı.Tamponu kestirdikten sonra sensörün olduğu plastik parçayı tekrardan mı eklettin ? Kısacası beni bilgilendirebilir misin :)

Bagaj kapağının içine alt tarafa beyaz led çektirseniz kötü mü durur acaba?

Araba çok şık olmuş, yalnız yaysız jant pek yakışmaz... Yaşından ötürü araba epey havada :) Zamanla çöker ama o zaman çok uzun bi zaman :)

mfb tamponu komple mi kestirdin.Bende egzoz düşünüyorum aracıma.Bir de bendeki park sensörüde senin araçla aynı yere takılı.Tamponu kestirdikten sonra sensörün olduğu plastik parçayı tekrardan mı eklettin ? Kısacası beni bilgilendirebilir misin :)

tamponu kestirmedim.Gider Egzoz mustafa abi'ye gittim.Tamponu kesersek kötü olur hiç elleme dedi.Onun yerine cutout yaptırdım.Dıştan görünüş aynı fakat araba kükrüyor

Bagaj kapağının içine alt tarafa beyaz led çektirseniz kötü mü durur acaba?

Araba çok şık olmuş, yalnız yaysız jant pek yakışmaz... Yaşından ötürü araba epey havada :) Zamanla çöker ama o zaman çok uzun bi zaman :)

Led olabilir aslında.Zaten arabanın içine kapı kollarına veya pedalların oraya da kırmızı led koymayı düşünüyorum.Onu yapmışken arka bagaj kapığına da yaptırabilirim
rudiboyaciyan'da görmüştüm kapı kollarında kırmızı led,çok hoş durmuştu.

güzel olmus devamı yavaş yavaş gelicektir eminim

Geri
Üst Alt