Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 Ibiza'mın Son Hali

kardeşim valla sağol ya..çok ilgilendin falan..bi ara da gündüz foto çekersen ona da bakabilirsem harika olur..şu an ciddi ciddi düşünmeye başladım yaptırmayı da:)

cok hos olmus gule gule kullanın bı jant ve bı yayla olursa bıde xenonlar tadından yenmez ..

ya kardeşim ben şu an bu işi yaptırmayı düşünüyorum..kesin karar verdiğimde sana mesaj atıcağım ancak tuning mağazasının birinde adam aracın üstüne folyo çekersen 2 senede mahvolur..yapma dedi..ee herkes yaptırıyo..sorun çekiyom diyen olmadı?bu iş nedir acaba bilen varsa onlar da yardımcı olabilir?

ya kardeşim ben şu an bu işi yaptırmayı düşünüyorum..kesin karar verdiğimde sana mesaj atıcağım ancak tuning mağazasının birinde adam aracın üstüne folyo çekersen 2 senede mahvolur..yapma dedi..ee herkes yaptırıyo..sorun çekiyom diyen olmadı?bu iş nedir acaba bilen varsa onlar da yardımcı olabilir?

bende duydum ama kaliteli malzeme kullanırsan bir sorun olmaz.Geçen gün aynaların kaplamalarını tekrar yaptırdım.Daha önceden yaptığımız biraz aceleye geldi,içime sinmemişti.Kaplamaları kaldırdık.Herhangi bir sorun yoktu.Alkol ile silince kaplama yaptırmanki haline geri döndü.

Arkadaşlar En son Halini ekliyim dedim.Bagaj Kapağındaki Kaplama ve en önemlisi SCW Sticker'i yeni olanlar !!

http://imageshack.us/photo/my-images/571/img20110816085054.jpg/

img20110816085054.jpg

Wayyt çok şeker olmuş bagaj =)
Güle Güle Kullan =)

Geri
Üst Alt