Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 Ibiza'mın Son Hali

Şuan kartı yanımda değil.Evde bıraktım galiba.Eve gidince yazarım.İşçiliği hakkında işlemleri toplamda 2 defa da yaptırdım ama işlemlerin hepsinin toplamı 1,5 saat'i geçmez

açıkcası 2009'da yaptırmıştım fiyatını tam hatırlamıyorum ama bostancı sanayide gider eksozda yaptırmıştım tamponuda onlar kesmişti orda

bende protac a gıttıım aracı aldıgımda kaplatmaya dıkız aynalarını ve cam cıtalarını bana puturlu oldugu ıcın garantı veremeyız ve guneste atabılır hıc memnun olmassın demıslerdı ama kapı kollarında bı sorun olmaz dedıler bende hepsını bırden yaptıramadıgım ıcın yaptırmamıstım ıns bu butur sorununu cozmuslerdır...

Ben dikiz aynaları ve kapı kollarını sorduğumda plastik olduğundan yapamıyoruz demişlerdi. Sizinkinde özel bir işlemle mi kaplayabildiler?
Mümkünse ben de adresi ve telefonu alabilir miyim?

Yerin İsmi: Street Cars
Adres:Yeni çamlıca Mah.Balaban cad.No:8/8 Ataşehir
Tel: Olcay Usta : 0531 314 07 03 Hüseyin Usta: 0543 583 87 87

Ayrıca isterseniz gitmeden önce bana haber verirseniz,gelicenizi ben haber veririm, size iyi fiyat ve güzel işçilik sunarlar.

Kazasız belasız binmen temennisi ile çok güzel duruyo

Geri
Üst Alt