Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 Ibiza'mın Son Hali

Tavan+Ön Tampon+Arka Tampon+Aynalar Toplam 160 TL'ye mal oldu.Kullanılan Malzeme 3M.Arka tampon siyah mat,diğer taraflar siyah parlak kaplandı.İstersen yerin adresini verebilirim!İşçilikleri Güzel

Logodaki tek şerit kırmızıyı aklıma geldiği için kendim yaptım.Büyük olasılık İki logoyu da full kaplatıcam

şu anda app plaka diye bağırıyor:) kazasız belasız inş...

dıkız aynasına bayıldım tavanla cok uyumlu guzel dusunce tebrıkler valla fıyat ıyı geldı bana adres ve tel alabılırım bıde hazır ıscılıklerını bılgıne ıcın ne kadar zaman aldı toplam yapmaları?

resimdeki eski aracım ben bir kısmını kestirip eksoz ucu taktırmıştım belki sana fikir verebilir

MaşaAllah güzel olmuş güle güle kullanın :D

Tavan+Ön Tampon+Arka Tampon+Aynalar Toplam 160 TL'ye mal oldu.Kullanılan Malzeme 3M.Arka tampon siyah mat,diğer taraflar siyah parlak kaplandı.İstersen yerin adresini verebilirim!İşçilikleri Güzel

vallahi harika olur kardeşim ya..fiyat gerçekten fena değilmiş..arabanın dış görünüşünü değiştirmek için herkese emanet de edemiyorum malum:) arabanın ön tamponuna yaptığın siyahlık cidden çok hoşuma gitti..

Ben dikiz aynaları ve kapı kollarını sorduğumda plastik olduğundan yapamıyoruz demişlerdi. Sizinkinde özel bir işlemle mi kaplayabildiler?
Mümkünse ben de adresi ve telefonu alabilir miyim?

Geri
Üst Alt