Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 ibiza radyo?

tolgabes64

Kayıtlı Üye
Merhaba bu yeni kasa ibizalarda radyo değişebiliyormu? şekline bakılınca ona uygun radyo yok. üniversal değil gibi :) RCD510 takılması mümkünmüdür ?
Seat-Ibiza-Bocanegra_6.jpg

Ekli dosyalar

• Seat-Ibiza-Bocanegra_6.jpg
    Seat-Ibiza-Bocanegra_6.jpg
    48.4 KB · Görüntüleme: 32
az önce merak edip araştırdım birkaç yerde uygun olan modeller yazıyordu ibiza göremedim yada unutuldumu bilmiyorum ama uyumluysa bende düşünebilirim bunu takmayı açıkcası.
Uygun Olduğu Modeller
Golf 5 ve 6
Golf Plus
Touran
Polo
Amarok
T 5. 2010 .2011. MD
Passat 2005 itibaren
Passat CC
Jetta
Tiguan
EOS
Scirocco
Caddy
Skoda süper B
Skoda Octavia
SkodaYeti
Skoda Romstar
Skoda Fabia
Seat Leon
Seat Altea
Seat Alhambra
Seat Toledo
Modelleri icinde uyumludur

burada takılmış ama çerçevenin arkasındaki sürülen yer nasıl acaba :S

forumda pioner takan arkmız var onunkide gayet güzel olmuş

kanal bile değiştiremediğimiz bir teybimiz var zaten:kizgin:

kanal bile değiştiremediğimiz bir teybimiz var zaten:kizgin:

bende ilk başta biraz zorrlandım ama alışınca pek zorluğu yok.. kanal sıralaması için se açmanın solundaki yere basısun orda liste çıkıyo 6 tane oralara kaydedion kanalları. ben kaydettim. direksiyonun solundaki media kolundan değiştiiorum kanal.

kayıtlı bir kanaldan diğerine geçmek için bugüne kadar bindiğim tüm arabalarda sadece kayıtlı kanalın olduğu tuşa basıyordum ama bizde
1.ses açmanın solundaki tuşa başıyoruz
2.ses açma düğmesini çevirerek diğer kanalı seçiyoruz
3.ses açma düğmesinin üstüne basarak diğer kanala geçebiliyoruz..
yani tek bir tuşa basmak yerine 3 işlemde ancak geçilebiliyor.. direksiyon kumandası da kayıtlı kanallar değil tüm frekanslar arası dolaşımı sağlıyor bende..

Geri
Üst Alt