Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 ibiza için jant seçimi?

twona

Kayıtlı Üye
Birkaç gün içerisinde 1.2 tsi ibizam için 16 inch jant almayı planlıyorum. Orjinal almayı çok istememe rağmen yüksek fiyatları nedeni ile oem replica jantlara yönelmekteyim. Nette bulduğum bir jantı çok beğendim ama aracımın tam olarak jant aplikasyonunu bilmediğim için arka lastiklerin araç yüklü iken sürtmesinden korkuyorum. Satın almak istediğim jantın ölçüleri 16/ et45/ 7 inch. Acaba bu ölçüde sorun yaşarmıyım? Yardımcı olursanız sevinirim. Jantın linkini veriyorum.

Seat üretimi 16 inç Otomobil / Arazi Aracı Jantı 650 TL Mağazadan satılık sıfır - 51636088

pololara en çok yakıştırdığım boavista jantının ibizayada yakışacağını düşünüyorum..bakın derim

ayrıca et45te sürtme yaşamazsınız..eğer yay takarsanız yoldaki bi hoplama sırasında belki davlumbaza sürter o kadar

Jant cok güzel yanlız 16 yerine neden 17 düşünmüyorsun?

bende 15 var alırsam 17 alcam ki zaten sport rider serisinde 17 kendiliginden geliyor 205-40-r17 yeterlidir bizim araclara...
ama snn arac 1.2 tsi oldugundan 225 kaldırır belki servise danıs bunu ...

17" jant alıcaksan lastiği 45 yanak alabilirsin bence.benim arabada h&r 2,5 - 4 yay var 40 yanak lastikle biraz açıkta kaldı.

bencede boavista bak güzel jant ama 17 si biraz zor gibi

Geri
Üst Alt