Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 ibiza 1.2 tsi aracıma lip konusunda yardım

WİNNER

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar ;

Site oldukça dolu .Emeği geçen herkese teşekkürler ederim.
Aranıza yeni katıldım .Aracım Kırmızı 2011 ibiza 1.2 tsi dsg.
Ön tampona lip taktırmak istiyorum.Serviste var mıdır ? Fiyatı ne kadar bilen varsa yardımlarını rica ederim.

Ayrıca marşpiyel konusunda efe polyester ile konuştum.Sitesindeki resimlerden nasıl durduğuna ilişkin pek fikir sahibi olamadım.Aynı modelde marşpiyel yaptırmış olan arkadaşım var mı?

İyi forumlar.

99 TL Lip'in fiyatı,
Servis istediğiniz taktirde getirtebiliyor.Veya mevcut ise 20 dk'lık işi var.:)

Aramıza hoşgeldin.aracın hayırlı olsun...marşpiyel orj.kalıbı olduğundan ve işçilikte iyi yapılırsa sorun yaratmaz bunun içinde efe ile yıllardır çalışırız

Efe'de orijinal marşpiyelin fiberi var mı?

Bir de bu lip nasıl birşey? Fotosu var mı?

efe polyester kendini kanıtlamıştır bu işlerde orjinal ekipmandan çıkartılan kalıplar ile yaptıklarını biliyorum spoileri vs.yi

spoileri bende gördüm ancak marşpiyelin olup olmadığını bilmiyorum, varsa deneyebilirim kendi aracımda ?

Öncelikle kendini tanıtan bir konu açarmısın üyelerimiz bölümünde

Lip serviste 99 TL bu gerçek mi efe polyester bile 200 TL den satıyor ???
Ben efeden spoiler aldım gayet memnunum araç rengini tutturamamaları hariç marşpiyel ve lip de alacamda lip'in tam oturmadığını söylemişti taktıran bir arkadaşım ve açıkcası benimde deneyimimden dolayı renk korkum var ama alacam sonuçta başka yer yok.
Fakat şu serviste 99 TL lip olayına takıldım...

Lip serviste 99 TL bu gerçek mi efe polyester bile 200 TL den satıyor ???
Ben efeden spoiler aldım gayet memnunum araç rengini tutturamamaları hariç marşpiyel ve lip de alacamda lip'in tam oturmadığını söylemişti taktıran bir arkadaşım ve açıkcası benimde deneyimimden dolayı renk korkum var ama alacam sonuçta başka yer yok.
Fakat şu serviste 99 TL lip olayına takıldım...

bi yerde yanlışlık var..senin araca göre zaten orj. lip yok,var olanı senin araca keserek yapıyorlar ve esnek plastiktir.ASLA fiberden lip olmaması gerekir.

Geri
Üst Alt