Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 ibiza 1.2 tsi aracıma lip konusunda yardım

oktay bizim lip diye anladıgımız cupra R orjinal lipi senin söylediğin sağlı sollu geniş olanlar fiberden yapılanlarsa onun 200 olması normal ve onlar gövde rengi oluyor ama 99 tl diye bahsedilen esnek plastik bir malzeme ve kesilerek uyduruluyor servisten cupra R lipi diye alınıyor

Teşekkür ederim , hoşbuldum ...

Anladığım kadarı ile lip tüm ibizalara uyumlu değil , kesilip uyduruluyor ....
Lip benim araca uyumlu mu peki arkadaşlar ? ( 1.2 tsi ibiza sportcoupe ) Taktıran var mı , varsa foto paylaşabilir mi?

arkadaşlar maslakta emir fiberci de kendi ibizama lip yan marşpiyel ve difizör yaptırdım.efe polyester falan yalan işten anladıkları yok! maslak ta fiberci adem abinin üstüne tanımam! maslaga gidin fiberci adem diye kime sorsanız gösterir o kadar ünlü...

Kemalcan resimlerini koyabilirmisin yaptırdıklarının ? Bende 5 kapı ibiza 6j aracıma yan marşpiyel düşünüyorum ama sadece yan marşpiyel takınca sırıtır mı merak ediyorum ?

Cezmi abi ben Görkemin dediği gibi yanlış anlamışım Görkem çözmüş beni :)
Buna benzer birşey oluyor sanırım gereksiz bir ayrıntıymış

Cupra lip bu mu oluyor yoksa harikaymış ? Yukardaki resimde bi kısmı görünüyordu çok iyiymiş tabi bahsettiğimiz 99 TL lik ürün bu ise...

Geri
Üst Alt