Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 Dsg Td Leon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

teknikgaz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2011 Beyaz DSG 1.6 TD Leon aramaktayım Sanruf ve Far Sensörü Park sensörü Yağmur Sensörü Olan yani Full Olan araçlar tercihim aracından sıkılmış olanlar veya satmak isteyenler varsa görüşelim ciddi alıcıyım...

o donanımlarda bulmanız biraz zor.. Çünkü o halde almak isteyen birisi 45-60 gün arası bekleyip alıyor. 2 ay bekleyip hemen ardından aracı satmak normal insanın yapmayacağı birşey ki 1.6 TDI'dan sıkılmak çok zor :)

1.6 TDI o kadar bekle sonra sat cıkss az yakar çok kaçar bu araba bi de can yakar kimsenin satıcağını zannetmiyorum ama umarım bulursunuz

1.6 tdı CR style 42500 e direkt sıfır bayiden sana alırım

Bu 1.6 TDI' larda milletin başına bela oldu arkadaş.VW grup 1.6 TDI araç isteyenler minimum 2 ay bekliyor.VW' de bu 3 ay :) Hayırlısı olsun Mehmet Bey.

Bu 1.6 TDI' larda milletin başına bela oldu arkadaş.VW grup 1.6 TDI araç isteyenler minimum 2 ay bekliyor.VW' de bu 3 ay :) Hayırlısı olsun Mehmet Bey.

ben anında teslim ettiririm 1000TL indirim ile istediğin dakika parayı masaya koyar koymaz showroom dan çıkarırız

anahtar teslimi şuan 43500
ben 42500 e alırım

Arkadaşlar ilginize teşekkür ederim Haklısınız bende çaresizliğimden foruma yazdım olurya acil sıkışan biri olur falan yoksa bu aracı bekleyipte alıp hemen satmak zor.doktor kardeş o indirimi Bursadada yapıyorlar ama ben DSG aradığımdan o işime gelmiyor.Yinede ilginiz için çok sağolun arkadaşlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt