Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 CUPRA Tampon

sahinsp

Kayıtlı Üye
arkadaslar cıkmacıdan 2011 makyajlı kasa ıcın tampon aldık.fakat tamponumuzda ön seat logosu ,alt panjur,far yıkama kapakları,ve sis kapakları mevcut değil.bunların fıyatını bılen varmı ?serviste ayrı satılıyormu?arastırdık bulamadık servıs dısı daha uygun bı yerden temın edebılırmıyız?

servıste ayrı satılıyor bu ısın uzmanı muratcandır :D mrtcntkn

85 tl orta ızgara yan ızgaralar 45 far yıkama kapakları 40 tl idi ben alırken geçen hafta.servis dışında bulamassınız boşuna kendınızı yormayın

83 tl orta ızgara
25er tl sis kapakları
215tl orta panjur..
far yıkama kapağı bende yok..onu bilmiyorum :)

85 tl orta ızgara yan ızgaralar 45 far yıkama kapakları 40 tl idi ben alırken geçen hafta.servis dışında bulamassınız boşuna kendınızı yormayın
anladım.logo bu fıyata dahıl değil sanırım.benim tamponum yenı kasa makyajlı cupra tamponu ama?

83 tl orta ızgara
25er tl sis kapakları
215tl orta panjur..
far yıkama kapağı bende yok..onu bilmiyorum :)
tşk ederim aradıgım buydu.far yıkama kapagı da dahıl olucak 400 lıra olucak kafadan.ındırım yaptırtma sansımız olabılıyormu servıste

kardeşim nakit öderim %5 gibisinden laf yap biraz muhabbeti kur memleket falan sor :D
sorayım barı parcacılarda fılan bulamayız heralde daha ekonomık.bunlarda far yıkama kapagı da var ya ,ilker beye bi-xenon mercekte yaptırmayı dusunuyorum o zaman sıkıntı olurmu acaba muayenede :D.tampon kac eder sıs kapakları fılan yok sadece plakanın orada bı zımbırtı var kare plaka ıcınmıs bununkı bı onu verdı adam

boşuna parçacı dolaşma derim :) servis dışında zor bulursun çünkü..muayneye daha çok var yaptır gitsin :) tampon ölü fiyata gidiyo depo falan varsa sakla ilerde cuprayı geri satar arabayıda orjinal tamponuyla satarsın :)

Geri
Üst Alt