Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

2011 CUPRA Tampon

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında sahinsp tarafından paylaşıldı.

1. sahinsp

sahinsp SCW Üyesi

306
    5
    18
    arkadaslar cıkmacıdan 2011 makyajlı kasa ıcın tampon aldık.fakat tamponumuzda ön seat logosu ,alt panjur,far yıkama kapakları,ve sis kapakları mevcut değil.bunların fıyatını bılen varmı ?serviste ayrı satılıyormu?arastırdık bulamadık servıs dısı daha uygun bı yerden temın edebılırmıyız?

2. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    servıste ayrı satılıyor bu ısın uzmanı muratcandır :D mrtcntkn

3. erkani

erkani FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

2.190
    476
    0
    85 tl orta ızgara yan ızgaralar 45 far yıkama kapakları 40 tl idi ben alırken geçen hafta.servis dışında bulamassınız boşuna kendınızı yormayın

4. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    83 tl orta ızgara
    25er tl sis kapakları
    215tl orta panjur..
    far yıkama kapağı bende yok..onu bilmiyorum :)

5. sahinsp

sahinsp SCW Üyesi

306
    5
    18
    anladım.logo bu fıyata dahıl değil sanırım.benim tamponum yenı kasa makyajlı cupra tamponu ama?

6. sahinsp

sahinsp SCW Üyesi

306
    5
    18
    tşk ederim aradıgım buydu.far yıkama kapagı da dahıl olucak 400 lıra olucak kafadan.ındırım yaptırtma sansımız olabılıyormu servıste

7. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    kardeşim nakit öderim %5 gibisinden laf yap biraz muhabbeti kur memleket falan sor :D

Bunu beğendi. Turhal bunu beğendi.
  8. sahinsp

sahinsp SCW Üyesi

306
    5
    18
    sorayım barı parcacılarda fılan bulamayız heralde daha ekonomık.bunlarda far yıkama kapagı da var ya ,ilker beye bi-xenon mercekte yaptırmayı dusunuyorum o zaman sıkıntı olurmu acaba muayenede :D.tampon kac eder sıs kapakları fılan yok sadece plakanın orada bı zımbırtı var kare plaka ıcınmıs bununkı bı onu verdı adam

9. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    boşuna parçacı dolaşma derim :) servis dışında zor bulursun çünkü..muayneye daha çok var yaptır gitsin :) tampon ölü fiyata gidiyo depo falan varsa sakla ilerde cuprayı geri satar arabayıda orjinal tamponuyla satarsın :)

10. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    :D

Sayfayı Paylaş