Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 BMW 116i Hakkında Bilgisi Olan ?

Bilgiler için herkese çok teşekkürler , yakması çokta önemli değil aslında yakıt konusunda sıkıntım yok. Ama daha performanslı araç varken niye BMW dersek oda ailenin isteği. Bagaj hacmi , Arka tarafın dar olması hiiiç önemli değil çünki kendim kullanıcam çok kalabalık binilmicek hiçbi zaman. Öğleden sonra gidip arabayı alıcam inş içim siner arabaya ve sorunsuz bir araç olur.

Ozaman Al bi dene hem kendin de tecrübe etmiş olursun üstelik arka tarafla pek işin olmaz ise sana uyar ama yakıt nasıl önemsiz olur onu anlamadım.. Madem öyle nden 2.0 TFSI Cupra almayasın bir sürüvar o paralara, yada BOCA?

Ozaman Al bi dene hem kendin de tecrübe etmiş olursun üstelik arka tarafla pek işin olmaz ise sana uyar ama yakıt nasıl önemsiz olur onu anlamadım.. Madem öyle nden 2.0 TFSI Cupra almayasın bir sürüvar o paralara, yada BOCA?

SEAT'a karşı bi zaafı var pederin ondan dolayı istemiyor ve evde 1 tane leon var. Yakıt önemsiz derken o kadarda değil :) sonuçta belli bir sınıra kadar sıkıntı yok yakıt konusunda peder karşılayacagı için. Ve haftada 1 kez silivriye gidip geliceğim için yakıta cok onem vermıyorum. Okulum silivride evimde okulun yanı. Yani araçla sadece oraya gidicem ve dönücem.

kaç ay oldu kanka ya :D

valla bence 1.18 falan bak onlar bıraz daha iyimiş
yakıt ve gidişe göre

aynen öyle oldu kanka walla öğleden sonra almaya gidicez , gidiş için ilerleyen zamanda soft bir yazılımla +20 Beygir falan daha artar :)

1.16 ya mı karar verdın :)

1.16 nın yaktığı yakıtın cupradan farkı yoktur. Sana şöyle özetleyeyim, bizim okulda bi çocuk vardı. Komple Mtecknik bir tek kapı 1.16'sı vardı. Hiç sevmem 1.16'yı ama onun arabasını görünce hayran olmuştum. Çocuk sırf gitmiyo ve çok yakıyo diye Astra J 1.6 180hp aldı. BMW'den inip Astraya binmem ben sırf gidiş için. Ama o derece bıkmıştı yakıtından ve gitmemesinden.

Kararı sen değil baban veriyor ama audi'nin bmw'den aşağı kalır yanı yok o zaman bi a3 tfsi aldırın. Yada 22bin € ona vereceğinize bi rocco bile alabilirsiniz :)

1.16 nın yaktığı yakıtın cupradan farkı yoktur. Sana şöyle özetleyeyim, bizim okulda bi çocuk vardı. Komple Mtecknik bir tek kapı 1.16'sı vardı. Hiç sevmem 1.16'yı ama onun arabasını görünce hayran olmuştum. Çocuk sırf gitmiyo ve çok yakıyo diye Astra J 1.6 180hp aldı. BMW'den inip Astraya binmem ben sırf gidiş için. Ama o derece bıkmıştı yakıtından ve gitmemesinden.

Kararı sen değil baban veriyor ama audi'nin bmw'den aşağı kalır yanı yok o zaman bi a3 tfsi aldırın. Yada 22bin € ona vereceğinize bi rocco bile alabilirsiniz :)

Bencede madem öyle
Audi S3 bulursun biraz daha model düşürürsen.. Yada Rocco.. A3 için aynısını söyleyemem ama Sonuçta Rocconun en kötüsü bile bence BMW1 den iyidir..

hayırlısı olsun bı arkadasımda var yenı kasası yardımcıolabılırım :)

Geri
Üst Alt