Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 BMW 116i Hakkında Bilgisi Olan ?

Chardonnay*

Kayıtlı Üye
1,5 Aydır araç arıyorum ama kafama yatan çok fazla araç olmadı. Sıfır yada 2. el Aklıma gelen tüm araç markalarına baktım. Fiat bravo SIFIR , Mini cooper S 2007-2009 , audi a3 1.4 Tfsi 2009-2011 , renault megane 2012 Coupe Sıfır , ibiza bocanegra&cupra 2011 , wolksvagen golf 2009-2011 daha bir çok marka araca baktım ama en son bunda karar kıldım yarın alıcam büyük bir ihtimalle , bu araç hakkında eşden dosttan yada kendinizin kullandığı kadar bilgi sahibi olanlar yazarsa iyi olur :) Son kararsız kaldığım nokta aslında bu 2 araç :

BMW 3 Serisi 3.16Ci 2005 Model 43.500 TL Galeriden satılık ikinci el Siyah renk - 88956409

BMW 1 Serisi 1.16i 2011 Model 22.750 EUR Galeriden satılık ikinci el Siyah renk - 88698977
2 1.16 arasında sadece benim gördüğüm sunroof ama başka bi farklılık varmıdır ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...011-model-bmw-116-i-14-565-km-75875451/detay/

ben 2005 316ci diyorum peder 2011 1serisi diyor. büyük ihtimalle pederin dediği olucak

Ali kardeş 1 serisi makyajlı kasa çıkardı aslında makyaj bahane asıl hedef şikayetlerden ötürü arabayı biraz daha güçlendirmek imkanın varsa ikisinide dene anlarsın ne demek istediğimi bana sorarsan alma

Ali kardeş 1 serisi makyajlı kasa çıkardı aslında makyaj bahane asıl hedef şikayetlerden ötürü arabayı biraz daha güçlendirmek imkanın varsa ikisinide dene anlarsın ne demek istediğimi bana sorarsan alma

Yeni 2012 1 Serisini alabilicek param yok onun yüzünden deneme imkanımda yok :( ne konuda alma diyosun ? artısı eksisi ?

ben gidişini pek sevmedim iş arkadaşımın vardı 2011 model yol azıcık bozuk yada kasisli olsun torpido ses yapıyordu bende soğudum arabadan

anladım abi bakalım işte öğlene kadar bilgisi olan yazar az çok bilgi sahibi olurum

2011ler hem çok yakıyor hemde hiç gitmiyor arkadaşımda vardı çok kullandım ondan iyi bilirim..:eek:key:

illaki modelli olmayacaksa w 209 lara bak ben beğeniyorum açıkçası

Sırayla araçları yazmışın ya, oradaki bütün araçları alabilirsin derim. Ama 1 serisini al demem. :) Yeni kasa çıktı ve 1.16i 115hplik o motoruyla ve arkadan itişiyle çok kötü. Gitmiyor araç. Ama giderken yola iyi yapışıyor :)

Madem o paraları vereceksiniz benim size tavsiyem, 1.4 160hp Golf, ister manuel, ister DSG seçim sizin. 1.16 hız konusunda yanına yanaşamaz. Yakış derseniz 1.6'nın yarısı kadar az yakarsınız. Yarısı olmasa bile 3/4 oranında az yakarsınız. Benim kullanımımla 6.8-7.6 arası yakıyor araç. Özellikle 150-160km/h lerde yakıt tüketimi cebinizi üzmeyecek şekilde. Uzun yolda bire bir. 1.4 125'lerden daha az yakıyor. DSG'si daha da az yakar. Bir araştırın derim memnun olmadığım tek bir yönü yok aracın. Sessizliği ve konforu yeterli. Bunun dışında saydıklarınız arasında A3 var fakat oda 125hp'likler, hem daha az yakıp hem daha iyi giden bir araç varken neden onu alasınız ki. Bence düşünün pişman olacağınızı düşünmüyorum.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri
Üst Alt