Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 Beyaz Leon 1.4 Tsi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bnce ıstedıgın fıyuat fazla 36bın anca eder ufak tefekte olsa kazası ve boyası var sahıbındende bundan temızlerı daha dusuk fıyatlara

Her malin ederinde satilmasi taraftariyim. Araci en iyi bilenlerdenim, Umut oyle baktigi ve titiz oldugu arabasina ideal bir rakam istedi bana gore. Daha temizi daha dusuk fiyata var diyorsaniz, onlari alabilirler. Arac bu fiyat, zorla bu fiyata alacaksiniz demiyor ki. Umutun herhafta sonu ve bos oldugunda usenmeden aracina inip bakmasi. En ufak seyde telefonda saatlerce dertlesmesini bilirim. O nedenle hicte cok degil bence.

Aracın üstünde şuanda orjinal jantları var..Ekstra olarakta;

Orjinal park sensörü,
Eibach yay,
Cam filmi,
Cupra son susturucu,
Ecufast yazılım vardır..

Korkulduğu kadarda fazla yakmaz araç..Maltepe'den Güngören' 4.4 ortalama ile geldim..

Her malin ederinde satilmasi taraftariyim. Araci en iyi bilenlerdenim, Umut oyle baktigi ve titiz oldugu arabasina ideal bir rakam istedi bana gore. Daha temizi daha dusuk fiyata var diyorsaniz, onlari alabilirler. Arac bu fiyat, zorla bu fiyata alacaksiniz demiyor ki. Umutun herhafta sonu ve bos oldugunda usenmeden aracina inip bakmasi. En ufak seyde telefonda saatlerce dertlesmesini bilirim. O nedenle hicte cok degil bence.
ben sadece gorusumu soledım bu sıtede herkezın gorusunu rahatlıkla solendıgı bır sıte olarak bılıyorum dedıgın gbı aracı alıcam edıcem dıye bırsey solemedım sadece edrını soledım alıcı olsam dedıgın gbı ısıme gelıyorsa alır ısıme gelmıyorsa almam bukadar basıt bılmem anlatabıldımmı arkadsın ılan kırlenmesın dıye konuyuda uzatmıyorumm....

ben sadece gorusumu soledım bu sıtede herkezın gorusunu rahatlıkla solendıgı bır sıte olarak bılıyorum dedıgın gbı aracı alıcam edıcem dıye bırsey solemedım sadece edrını soledım alıcı olsam dedıgın gbı ısıme gelıyorsa alır ısıme gelmıyorsa almam bukadar basıt bılmem anlatabıldımmı arkadsın ılan kırlenmesın dıye konuyuda uzatmıyorumm....

:) Senin ki görüş, peki adamın o parayı istemesi de onun bir görüşü. Benim sana söylediğim senin mesajını alıntılayarak cevapladığım yazımda benim görüşüm. Ben sen görüşünü söyledin söylemedin demiyorum ki. Görüşünü aracı bilmeden söyledin. Bende araca nasıl bakıldığını bildiğim için görüşünün önyargılı olduğunu dile getirdim. Bana göre yanlış olduğunu söyledim. Bi sıkıntı yok benim açımdan. Uzatılcak birşey de yok.

Araç üstündekilerle güncel çekelim..

Araç üstünde;

Orjinal park sensörü,
Eibach yay,
Cam filmi,
Cupra son susturucu,
Cupra spoiler,
Cupra ayak dayama + pedal seti,
Ecufast yazılım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt