Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 Beyaz Leon 1.4 Tsi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WeLeT

Kayıtlı Üye
Abilerim kardeşlerim bi çoğunuz arabayı ne kadar çok istediğimi, ne kadar çok sevdiğimi, ona nasıl zaman ayırdığımı, nasıl ilgilendiğimi vs biliyosunuz..Her hafta yıkatırım, 2 haftada bir Nxt'sini eksik etmem, herhangi bi çizik olduğunda benim canım yanar..Ama babamın arabaya bi türlü ısınamaması nedeniyle FeDeral'imiz artık satılık :( Araba 03/02/2011 trafiğe çıkışlı şuanda 21xxx kilometrede..Kazası boyası vs Allah'a şükür yok..Üstünde bi kaç ekstrası var..Bütün hepsinin orjinal parçaları duruyo alıcıya öyle teslim edilicek..Fiyat olarak 38500 düşünüyoruz ama pazarlık payı var tabiki..Daha dün yıkatıp Nxt'sini attım..

Araç üstünde;

Orjinal park sensörü,
Eibach yay,
Cam filmi,
Cupra son susturucu,
Cupra spoiler,
Cupra ayak dayama + pedal seti,
Ecufast yazılım vardır..

Korkulduğu kadarda fazla yakmaz araç..Maltepe'den Güngören' 4.4 ortalama ile geldim..

553798_394787867237866_1690079948_n.jpg

Hayırlı satışlar , ''çok kötü nazara geldik '' konu başlığı ile geçen hafta yaptığım kazayı paylaşmıştım sizinle aracım perte çıkarsa bu aracı düşünebilirim :)

Teşekkürler..

Hayırlısı diyelim :) sizede geçmiş olsun..

bnce ıstedıgın fıyuat fazla 36bın anca eder ufak tefekte olsa kazası ve boyası var sahıbındende bundan temızlerı daha dusuk fıyatlara

bnce ıstedıgın fıyuat fazla 36bın anca eder ufak tefekte olsa kazası ve boyası var sahıbındende bundan temızlerı daha dusuk fıyatlara

Bence istediğim fiyat km'sine modeline göre gayet normal..Arabada kaza boya yok dikkatli okursanız sadece bir parmak büyüklüğünde rötüş boya var eğer buda kaza boya olarak geçiyosa Türkiye'deki arabaların %90ı filan kazalı ve boyalı :)

hayırlı satışlar

Teşekkürler..

allah satı pazar versin...

Teşekkürler..

merhaba araçta şuan agra mı var ekstraları yazabilirseniz sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt