2011 Aerodinamik kitlere GÜNDÜZ FARİ DENEMEM.... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2011 Aerodinamik kitlere GÜNDÜZ FARİ DENEMEM....

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Güle güle kullan ama bence bu gündüz farı olayı birtek audiye yakışıyor ama yinede emeğine sağlık hoşuna gidip seni örnek alacak arkadaşlar vardır muhakkak :eek:key:

ozer_35_35

Kayıtlı Üye
güle güle kullan bence güzel olmuş bende yapmak istiyordum böyle bişey fikir vermiş oldu

erkani

Forumdan Uzaklaştırıldı
bende begendim ama simetrik dursa daha hoş olur diye düşünüyorum.

ismailmee

Kayıtlı Üye
Maliyeti 20 mılyon tuttu 20 dıyınce adi kalitesiz fln dıceksınız:) baya saglam oldu sımetrik dursun dıye ugrasmadım dıkkat et eskı aero degıl ondakı ızgaralık boynuzlar farklı eskısı olsa sımetrı yapardım buna duz yapamassın ızgralıgın el vermıyo bende mercedesden esınlendım boyle yapdım zevk ve renk meselesi herkes begencek dıye bısey yok ama meclıse yasa suruldu tabı olur olmaz bılmıyorum 2013 den sonra butun arabalara gunduz farı zorunlulugu olur olmaz bılmem ama begenmeyenler kendılerıne yaparlar ıste:)

YEKTA

Kayıtlı Üye
sen beğendiysen gerisi lafı güzaf
güle güle kullan

kng60

Kayıtlı Üye
emeğinize sağlık benimde cesaret edebilirsem yapacağım bi olay.. çok güzel olmuş.ledlerin aralarını biraz daha açıp biraz daha geniş alanda yerleştirirseniz bence, hava kararmasın diye dua edersiniz gibime geldi :):D.. ellerinize sağlık ve maşşallah