Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 1.6 tdi leon için intercooler ariyorum.

kerim forum kuralları gereği kendini tanıtan bir konuyu üyelerimiz bölümünden açarmısın ayrıca aynı konudan 2 adet açmşssın diğerini kapatıyorum kardeşim

orjinal parça arıyorum kutu içi performans hava filtresi var intercooler olsa daha mükemmel olacak ortalama kaç ps güç alırım.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

orjinal parça arıyorum kutu içi performans hava filtresi var intercooler olsa daha mükemmel olacak ortalama kaç ps güç alırım.

Yekta bey bir sikinti var sanirim forum da yeniyim konuyu da birazdan açiyorum.

Chiptuning yaptır önce.. sonra bakarsın bu tür uygulamalara..

130 hp aracim

130 HP ARACIM

o zaman sırada DPF iptali var.. Yazılımdan da 165hp lere çıkabililyorum..

son susturucu iptali gibi bir şeymidir bu tam olarak ne olduğunu bilmiyorum bagaın altındaki son susturucuyu iptal ettim motor altında telli bi 2.5 litre kola şişesi büyüklüğünde bir şey var tahminimce ondan bahsediyorsun . bir de bu aracın yazılımı yok hangi yazılımdan 165 hp ye çıkaracaksın merak ettim biraz açıklayabilirmisin.

son susturucu iptali gibi bir şeymidir bu tam olarak ne olduğunu bilmiyorum bagaın altındaki son susturucuyu iptal ettim motor altında telli bi 2.5 litre kola şişesi büyüklüğünde bir şey var tahminimce ondan bahsediyorsun . bir de bu aracın yazılımı yok hangi yazılımdan 165 hp ye çıkaracaksın merak ettim biraz açıklayabilirmisin.

Geri
Üst Alt