2011 1.6 tdi leon için intercooler ariyorum. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

2011 1.6 tdi leon için intercooler ariyorum.

YEKTA

Kayıtlı Üye
kerim forum kuralları gereği kendini tanıtan bir konuyu üyelerimiz bölümünden açarmısın ayrıca aynı konudan 2 adet açmşssın diğerini kapatıyorum kardeşim

WadEJR

Kayıtlı Üye
orjinal parça arıyorum kutu içi performans hava filtresi var intercooler olsa daha mükemmel olacak ortalama kaç ps güç alırım.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

orjinal parça arıyorum kutu içi performans hava filtresi var intercooler olsa daha mükemmel olacak ortalama kaç ps güç alırım.

WadEJR

Kayıtlı Üye
Yekta bey bir sikinti var sanirim forum da yeniyim konuyu da birazdan açiyorum.

Megachips

Kayıtlı Üye

Chiptuning yaptır önce.. sonra bakarsın bu tür uygulamalara..

WadEJR

Kayıtlı Üye
son susturucu iptali gibi bir şeymidir bu tam olarak ne olduğunu bilmiyorum bagaın altındaki son susturucuyu iptal ettim motor altında telli bi 2.5 litre kola şişesi büyüklüğünde bir şey var tahminimce ondan bahsediyorsun . bir de bu aracın yazılımı yok hangi yazılımdan 165 hp ye çıkaracaksın merak ettim biraz açıklayabilirmisin.

son susturucu iptali gibi bir şeymidir bu tam olarak ne olduğunu bilmiyorum bagaın altındaki son susturucuyu iptal ettim motor altında telli bi 2.5 litre kola şişesi büyüklüğünde bir şey var tahminimce ondan bahsediyorsun . bir de bu aracın yazılımı yok hangi yazılımdan 165 hp ye çıkaracaksın merak ettim biraz açıklayabilirmisin.