Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 1.6 TDI CR leon aldım

Hayırlı olsun Allah kazasız günlerde kullanmanı nasip etsin.

xx

Selamlar.

İki gün öcen henüz altı aylık ve 10 bin kmde leon aldım. Yakında fotoğraflarını çeker yüklerim. Araç sunroff hariç ağzına kadar dolu diyebilirim. Oldukça memnunum, sormak istediğim bazı şeyler var.

Kitapçıkta kesinlikle biyodizel yakıt atmayın deniyor, ben bunu okumadan önce biyodizel 100 tl attım. Araçla daha 190 falan göremedim. Bastım bastım ama 160 tan sonra zor çıkıyor ibre yakııtan olabilirmi?

Ayrıca daha önce benzinli kullanıyordum belki hızlanlamarda yanlış yaptım. Bir ara 5nci viteste devir ikibinden yukarı çıkmıyordu bir an korktum ama kullanıcı hatası tabi, neyse alışıcam.

Arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Donanı seviyesi Plus.

1.6 105 HP TDİ
17" ORJİNAL JANT
ESP & EBA + DSR +XDS + Lastik Basınç Uyarısı+ Hill Holder (Yokuş Kalkış Desteği)* (PLUS PAKET ÖZEL)
-OTOMATİK SÖNEN FARLAR
-KATLANIR AYNA
-HIZ SABİTLEME
-CD+MP3 AUX+USB GİRİŞLERİ
-YOL BİLGİSAYARI
-PARK SENSÖRÜ

ARAÇTA EKSTRA OLARAK

Tavan Kaplama
Ayna Kaplama
Orijinal Leon Ön Bal Peteği
1 numara Lumar Cam Film
Boya + Döşeme+ Motor Koruma

ARAÇTA EXTRA OLARAK ;
*TAVAN KAPLAMA
*AYNA KAPLAMA
*ORJİNAL LEON ÖN BALPETEĞİ IZGARA
*1 NUMARA LUMAR CAM FİLM
*BOYA +DÖŞEME+MOTOR KORUMASI VARDIR.
aracınız öncelikle hayırlı olsun bende yeni aldım leon 1.6tdı dsg aracım daha 1000 km olmadı ama 195i gördüm çok zorlamadan bence 210 a kadar yolu var uzun yolda bi denemenizi öneririm..

Aracınız Hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanmanız dileğiyle

bnm anlamadğm dizel leon ndn 160 ı göremesnki bn babamın 90 hp d-4d 2009 corolla ile 200 gördm:)

bayadır yazmıyorum. aracımın maşallahı var. düzeldi, şimdi canavar gibi 190 ı rahat görüyorum. teşekkür ederim herkese.

Ben aydın otobanında motoru açayım dedim 208 gördü :)

Geri
Üst Alt