Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 1.6 TDI CR leon aldım

hayırlı olsun gule gule kullanın fakat bu 1.6 tdi leonlar nıe bukadar zor gıdıo anlamıorum daha once 1.6 tdi 90 beygırlık 207 ım vardı 200 u cok rahat goruodum bır keresındede 205 km yı gordum ustelık aracta 5 kısı varken ..gerce leonda denemedım daha hıc kac yapıcak dıe anlatılanlara gore konusuorum nyse saglık olsun tekrar hayırlı olsun

hayırlı olsun gule gule kullanın fakat bu 1.6 tdi leonlar nıe bukadar zor gıdıo anlamıorum daha once 1.6 tdi 90 beygırlık 207 ım vardı 200 u cok rahat goruodum bır keresındede 205 km yı gordum ustelık aracta 5 kısı varken ..gerce leonda denemedım daha hıc kac yapıcak dıe anlatılanlara gore konusuorum nyse saglık olsun tekrar hayırlı olsun

teşekkür ederim. arabayı iyi tanıdıktan sonra sorun kalmayacak inşallah. hatalar olacak illaki hiç dizel kullanmadım birde. tabi doğal olarak sıkıntı çekiyorum şimdilik.

teşekkür ederim. arabayı iyi tanıdıktan sonra sorun kalmayacak inşallah. hatalar olacak illaki hiç dizel kullanmadım birde. tabi doğal olarak sıkıntı çekiyorum şimdilik.

ama artısıyla eksısyle asık olacagnız bı arac aldınız benım baya zaaman gecmesıne ragmen her bındıgımde ılk gunkı heycanı yasıorum bıyerlere gıtmek ıcın bahane arıorum :D kazasız belasız ıns

bende ilk kullandıgımda sıkıntı çekiyordum şimdi maşallah roket :eek:

Allah kaza bela vermesin aracın hayırlı olsun....:eek:key:

Hayırlı olsun, Biodieseli nerede bulup ta aldınız? 5.vites, Temde 2000d/d da giderken gaza bastığınızda, oldukça kuvvetli biçimde hızlanması lazım, servise bir gösterin bu motoru.

hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim

Geri
Üst Alt