Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 1.2 TSI Style + mı yoksa 1.2 TSI SC Sport mu?

İlanlar için çok teşekkürler ama ikinci el araba almayı düşünmüyorum maalesef..

Anladım.. 37500 liraya sıfır bu donanımda da başka araç yok anadığım kadarıyla, daha da kafamı bulandırmasam iyi olacak sanırım :)

1.2 tsi lerin manuel viteslileri hakkında bilgisi/görüşü olan var mı acaba? 6. vitesi istiyor mu araç?

6 yı uzun yolda ekonomi için istiyor
memnun kalırsın 1.2 tsi dan tüketimde 8lt yi geçeceğini sanmam ben

Teşekkür ederim, bende öyle düşünüyorum, sonuçta Leon olsun Jetta olsun bu modellerde de aynı motor kullanılıyor..

Leon 1.2 TSI larda da 5 ileri vites mi aynı şekilde?

Anladım.. 37500 liraya sıfır bu donanımda da başka araç yok anadığım kadarıyla, daha da kafamı bulandırmasam iyi olacak sanırım :)[/QUOTE

Ben çok araştırdım ibiza 1.2 TSI DSG yi şiddetle tavsiye ederim tabi ki kolay satayım da dersen 38800 e style 4 kapı derim...

Teşekkürler.. Az önce 1.2 TSI Style + ESP+Teknik Paket+ Sunroof için kaparoyu yatırdım. :) Hayırlısı olsun...

Geri
Üst Alt