Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 1.2 Tsi Leon orjinal jant ve lastikleri satılıktır 3,4ay arası kullanılmıştır.

kmr

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar S5 jantı almak için yani para akışı olması için :) satmak zorundayım fiyat olarak nedir ne değildir gerçekten bilmiyorum bugun öğrenicem msjla yada telefonla teklif verebilirsiniz.
05386615799
Ne kadara gider diye fiyat bilen varsa bana yardımcı olursa sevinirim..

1.2lerde 16 geliyo o yüzden belirtmedim kardeşim 16 lastikleride bridgeston turanza er300

17" olarak showroomlar da bulunuyor o yüzden sordum. 900-1000 lira civarı satılır sanırım

ayrıca 1000liraya giderse hiç düşünmem

ayrıca 1000liraya giderse hiç düşünmem

bende aracı ilk aldığım da jantları satıp daha büyük ebada geçmeyi düşünüyordum jantçıları dolaştığım da bu rakamlarda alabileceklerini söylemişlerdi. bence sende bi araştır jant satanlara sor

ya yer olarak kırklarelinin ilçesi yani bu tarafta zor satarım jantları internetten ancak kardeşim

benım arkadaşım daha yenı sattı 7000 km de jant lastık 500 tl ye bilginiz olsun...

Geri
Üst Alt