Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 1.2 Tsi Leon orjinal jant ve lastikleri satılıktır 3,4ay arası kullanılmıştır.

benım arkadaşım daha yenı sattı 7000 km de jant lastık 500 tl ye bilginiz olsun...

aa o kadar düşmüş mü ya :( ben aracı aldığımda işte geçen sene nisan mart aylarında bu fiyatlara alıyorlardı jant lastiği keşke satsaymışım :)

500 den fazla hicbi jantci vermez bende cok arastirdim,internetten de satamazsin cok zor

bence satma ilerde çok pişman olursun dursun kışın kar tipini takarsın boşver para akışını falan

arkadaşım jantların resmi var mı acaba ve lastiklerle birlikte veriyosun dimi

bencede o paraya yazık verme kalsın ...

Bende çok düşündüm zamanında 3000 km deyken gittim sordum baya bi lastikçiye 600den yukarı veren olmadı sinirlerim zıpladı hepsi ölücü zaten değmez satmaya ilerde satarken lazım olur jant yamulur lazım olur vs alınacak jant zaten replikaysa hiçbiri üzerindeki jant kadar kaliteli değil.

ben de bu aralar 18 almayı düşünüyorum ama 16'ları satmayı düşünmüyorum..kışın 16'ları takarım diye karar verdim..

Geri
Üst Alt