Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 1.2 leon'um pert oldu yardım....

emrah

Kayıtlı Üye
geçen cumartesi saat 18 sularında yozgat sorgun arasında aracımın kontrolunu kaybederek 3 takla atıp yol kenarına lastiklerimin üzerine düştüm.
aracım bugün itibariyle pert olarak değerlendirildi exper tarafından.

fotografları ekleyemedim şu anda uğraşıorum eklicem

bende herhangi bi sağlık sorunu yok.hava yastıklarım açıldı ve kemerim takılıydı

şimdi sorum şu araç kaskolu idi ve kasko değeri 39.900 olarak değerlendirildi.şirketim groupama. şimdi ki işlem sırası nedir ve ne yapmam gerekiyor bundan sonra.tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
ilginiz için teşekkürler

öncelıkle geçmiş olsun...ilk önce perte cıktıysa size bi fiyat vercekler 39 ıse kasko degeri 35-36 teklıf edebılırler ama 2011 oldugu ıcın belı dusmeyebılır..ama az teklıf ederseler sakın kabul etme ıtıraz et aracım yenı kazasızdı boyasızdı felandı fılandı dıe..fıyatta anlasırsanız sızden hesap no ıstıcekler herkes yoluna ondan sora para hesaba gecer..kredılı ıse ıste kredıyı kapatıyorlar felan ustunu sıze verıyorlar bagzı sıırketler kendılerı kosturuyor bu ıslere ama bagzıları sızı kosturuyor kısmet artık..

geçmiş olsun.Surecleri bizimle de paylasırsanız seviniriz.Ne zaman para iadesini aldıgınız belgeler vs vs..Tekrar cok gecmis olsun

geçmiş olsun arkadaş verilmiş sadakan varmış inş. tekrarı yaşanmaz

Geçmiş olsun size bişey olmamış Allahtan..

çok geçmiş olsun kasko şirketi araç daha 1 yaşını geçmediği için yenisini veya aldığınız parayı vermek zorunda die biliorum

geçmiş olsun allah korumuş.

araç ilk yılında ise ilk sene bazı sigorta şirketlerinde yeni değer klozu oluyor eğer sizde öyleyse size aracın sıfırını verir yada sıfırının parasını verirler onu bir araştırın yeni değer klozunuz varmıydı?

Geri
Üst Alt