Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 1.2 leon'um pert oldu yardım....

Çok geçmiş olsun..Sende bişey olmaması sevindirici...

çok geçmiş olsun

39bin tl az değil mi

benim bildiğim kadarıyla da ya aynı araçtan vermek zorundalar ya da kasko bedelinin tamamını ödemek zorundalar..ama siz yine de poliçenizi iyi okuyun..sahip olduğunuz tüm haklar orda yazıyor ve herkesin poliçesi birbirinden farklı olduğu için burda söylediklerimizle sizi yanlış yönlendirebiliriz. çok büyük geçmiş olsun ;)

çok geçmiş olsun, poliçenize bir bakın, orada ilk 1 sene için pert durumunda sıfır araç değeri veirlmesiyle ilgili madde olabiliyor, euroka da vardı

Çok geçmiş olsun sana bişey olmamış en önemlisi senin canın kardeşim....

Şimdi arkadaşların dedikleri doğru olabilir araç yeni onun yerine tekrar yenisini eğer istersen verebilirler yada onun sıfır değerini ödeyebilirler ama araç değerini şu rakamdan göstermişsiniz diye onu ödeyebilirler...

Şimdi sana tavsiyem sor araştır iyice öğren hemen onların söylediklerine aldanıp belge v.s. imzalama...

Ben geçen sene mayıs 16 da leonumu pert ettim biraz tecrübe edindim bu tecrübede bazı dersler çıkardım...eğer istersen telefonlada bilgi vereblirim...

çok geçmiş olsun. arkadaşlar yine çok faydalı bilgiler vermişler.

Geri
Üst Alt