Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 şeker beyazı leon'umun tavanını siyah kaplatmak istiyorum.

Ozankr

Kayıtlı Üye
Tavanı siyah kaplatmak istiyorum gördüm birkaç kişide çok hoş duruyor bence ama kaplatan arkdaşlar varsa fiyat bilgisi almak istiyorum vede tavsiye ediyormusunuzz bir sıkıntı oluşurmu pek bilgim yok bu konuda. yardımcı olursanız sevinirim .

ben bursada 130 tl ye kaplattım 2 yıl garantılıydı..

ist. da 130 150 tl arası 5 yıl garantili

ruhsata iki renk olarak işletmen gerekiyor yoksa ceza yeme oranın yüksek

ben ısletmedım sorunda yasamadım. sunu arastırmıstım aracının 3 te 1 ınden fazlasını kaplarsan ısletmen lazımmıs ama gel gelelım polıs bılmez bunu

tavan kaplatmada problem yok arkadaşlar ruhsata işlenmiyor

bizim orlarda sıkıntı olacağını sanmıyorum hiç ceza olayını :) peki bu kaplama işini servis mi yapıyor :) k. bakmayın pek bilgim yok herşeyi soruyorum ne tür yerlrde yaptırabileceğimi bilmiyorum .

Servis 500 lira fiyat çeker :D 200 liraya yapılabilir kaliteli bir şekilde.

bizim orlarda sıkıntı olacağını sanmıyorum hiç ceza olayını :) peki bu kaplama işini servis mi yapıyor :) k. bakmayın pek bilgim yok herşeyi soruyorum ne tür yerlrde yaptırabileceğimi bilmiyorum .

arka cama kadar kaplatırsan güzel duruyor bady kit jant yaptınmı tadındanda yenmez bak :)

1000tl kadar flan verdik galiba avatardaki jantları aldım üzerine 17 inç bunlarla iyi olurmu :) deiştrdm az önce daha iyi belli oluyo bu fotoda.

Geri
Üst Alt