Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 İbiza Sc İçin Aranan Parçalar.

FB10ur

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Selam ;

Aracım için sağ far, ön sisler, bal peteği panjur ve mümkünse cupra veya bocanegra tampon arıyorum.

Aracın sağ farında önceki sahibinden kalan ufak bir kırık var değişimine karar verdim. Yine benden önceki sahibi sis farlarını sarıya kaplamış ve sağ tarafta çatlak var bunlarında değişimini düşünüyorum.
Servise bal peteği panjuru sordum fakat şase no istediler,aracımın orjinalinde bal peteği bulunmuyor ve o parçanın kodunuda bulamadığım için servisten net bilgi alamıyorum.
Ve en önemlisi dokunuş olarak ön tarafa cupra veya bocanegra tampon arıyorum.

Eğer ürünler elinde olan arkadaşlar varsa veya yönlendirebileceğiniz bir yer memnun olurum.

@kirlisakal metin abi yardımcı olabilirmisin
Kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olurlar

kurye ile elden teslime verildi

Teşekkürler Bugün @kirlisakal Metin abiye yazdım ama yoğunluktan henüz dönüş yapamadı sanrım.

Avek servisine Ibiza FR panjur diye sorarsanız yardımcı olurlar, bildiğim kodu bu "1P0853651C 9B9"

Avek servisine Ibiza FR panjur diye sorarsanız yardımcı olurlar, bildiğim kodu bu "1P0853651C 9B9"
Fr panjuru diye sordum fakat benim araç makyajsız sc'lerden olduğu için net bilgi veremiyorlardı en son :) Bu arada nette belirtmiş olduğunuz kodu sorguladığımda leon çıkıyor.Yinede teşekkür ederim ilginiz için.

Geri
Üst Alt