Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2011 İbiza Fren Sertleşmesi

Mertkan

Kayıtlı Üye
Dün Avrupa buluşmasına giderken fark ettim.Fren'lerim çok sertti.Kaskatı kesildi.Ayrıca fren'e bastığımda sanki el pompasıyla hava basarmış gibi hava sesi de geliyodu.Bir süre sonra debriyajımda sertleşti.Araba Dün bütün gün böyleydi.Motor'u en az 2,3 defa istop etmişimdir.Ayrıca motor sıcaktı.Bugün araba nasıl hiç bir fikrim yok.Daha binmedim.Bu durum bir sorun mudur?yoksa önemli bir şey değil geçer mi?

mert acil servise git bu gün saat geçmeden..boşuna yorumları beklemeden,sonrasında konuşuruz

abi o kadar acil bir durum mu?Bugün götüremem ama pazartesi kesin götüriyim o zmn

Frenle ilgili sorunu cutout'a bağlama şansları var mı acaba?

aracı kullanmazsan olur..

Frenle ilgili sorunu cutout'a bağlama şansları var mı acaba?
hiç sanmam eğer eryaya gidiyorsan apo veya cemal ustayı bul selamımı söyle

erya ve kayadibi'ne götürücem arabayı.

kardes sen dıkkat et gıderken yıne de kullanmamaya calıs

bi bilgim yok ama risk almaya degmez

bugün sabahtan erya'ya gittim.Arabanın frenlerine baktılar.Ön sol fren hava yapmış.Daha 1 yaşındaki arabada nasıl olduysa artık.Arka Kampanaları söktüler zımparalayıp temizledir.Fren hidroliği yağını değiştirdiler.Bütün 4 teker'e tek tek baktılar.Sağolsun cemal usta çok yardımcı oldu.

Bu arada Cezmi abi abdurrahman ve cemal usta sana çok selama var.Bayadır gelmiyo,bir uğrasın çayımızı içsin dediler.

vala ben kkontagı kapatıp basınca frene böyle şeyler oluyor en iyisi sen direk servise git

Geri
Üst Alt